Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hölgyek,csajok egy ilyen...

Hölgyek,csajok egy ilyen szettet valentín napra elfogadnátok a párotoktól? tBoCxvcQAvD_BwE#41806 www.alotex.hu/karen-szaten-haloing-piros_z2393/# Többi lent:

Figyelt kérdés

www.alotex.hu/90-noi-szaten-kontos-piros_z2402/?gclid=CjwKCAiA866PBhAYEiwANkIneBIeB4yjnJEJOFnN6K0DKVb6AUl5G-nfL7lgLrSjjsI09N91oG_v


Szoktatok kapni ilyesmit esetleg ajándékba?

Vagy ti magatok vásárolni hordani?

Esetleg inponálni a párotoknak?

Vagy napi szinten hordani háló ruhaként?


Korod meg írnád?



2022. jan. 22. 19:54
 1/7 Laylah ***** válasza:
100%

Alkalom nélkül, csak úgy, elfogadnám. Szép meg minden, de... lehet én gondolkodom hülyén, sőt egészen biztos, de ezt te igazából magadnak veszed. "Vettem neked egy rucit/köntöst/szettet/akármit, mert elképzeltelek benne és ebben akarlak megd-gni". Ez inkább szólna rólad az én szememben, mint a másikról. Azt akarnád, hogy tetsszen neked, a kedvedre tegyen, nem pedig egy kedves, önzetlen ajándékként adod, a másik ízlése és kívánsága szerint. De ha mindketten szeretitek az ilyesmi ajándékokat, akkor nyilván hajrá. :)

31

2022. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jár mellé egy puha szörös is fürdés utánra,vagy hidegebb estékre :) nagy csoki csomag +virág


Köszi a véleményed amúgy :)

2022. jan. 23. 07:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, nagyon régóta szeretnék szatén köntöst. De eddig nem jutottam el, hogy meg is vegyem.

De Tescoban is van, fele ennyiért. Nekem az is tetszik, 10 ezret biztos sajnálnék rá.

2022. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%

Ha lenne párom igen, pirosban még úgy sincs:)

Én alapból szeretem a szatént selymet pizsamáim is ilyenek

2022. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
20L
2022. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szaténtól kiráz a hideg.

Se ágyneműben, se hálóruhában, se köntösben nem kéne.

A frottír köntöst szeretem.

2022. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
100%
Ágyneműben én szeretem, egyszerre hűvös és meleg :)
2022. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!