Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hol találok ilyen termékeket?

Hol találok ilyen termékeket?

Figyelt kérdés

A páromnak(24F) szeretnék Valentin nap témájú ajándékokat venni, de olyat, ami hasznos is.

Tehát nem pl szivecskés párnát, hanem szereti a gumicukorot meg a fürdős cuccokat, ezért vettem eddig neki haribo hearts-ot és szív alakú fürdőbombát.

Tehát hasonló dolgok kellenének, amik szív, csók alakúak vagy Valentin tematikájú csomagolásban vannak.

(nasik, spa csomagok/termékek vagy egyéb ötletet is elfogadok)

Nem otthon kettesben ünnepelünk, uh a szex(i fehérnemű) és főzés most kivételesen nem játszik.


Mindketten szeretjük és ünnepeljük a Valentint és romantikus alkat a párom, tehát nem lesz neki gond az ilyen jellegű ajándék. 😊



2022. febr. 8. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy kézzel készített ajándék ötlet is játszik!

(eddig képes lapvan ami kézműves)

2022. febr. 8. 23:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szív alakú süti? Házi bonbon?

Ha van kertetek, és szokott benne bogarászni, szív alakú virág-bonbon?

2022. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 sütni valószínűleg fogok igen 😁

Sajnos nem együtt lakunk :/

2022. febr. 8. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ha szereti a virágokat, csinálhatsz neki virág-bonbont, legfeljebb veszel neki egy cserepet, amire festhetsz szivecskéket is. :)
2022. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jól hangzik bár bonbont még nem készítettem sosem🤔


Lehet adok neki cserepes virágot :D

Ha túléli😅

2022. febr. 8. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szilikon formát egy csomó helyen lehet kapni, összeválogathatod a kedvenc virágmagjait, és ő nevelheti a kezdetektől a kifejlett növényig :)

2022. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 na jó ez nagyon tetszik köszönöm szépen!


Várok még ilyen szuper ötleteket😊

2022. febr. 9. 00:34
 8/9 anonim válasza:
100%

Gyakorlatilag most minden ilyen szívecskés a boltokban.Szó szerint még a wc papír is,nézz szét főként Lidl és Aldi boltokban.:D

Én memória habos párnát vettem (kényelmesebb alvás.kialudt ember boldog ember :D),és édességet készítek szerintem.Nem szoktuk túlzásba vinni ezt a Valentin naposdit,úgysem ez az egyetlen nap amikor meglepjük egymást valamivel.

2022. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 köszönöm LIDLbe úgyis terveztem menni


Én mindent túlzásba viszek, nálam ez csak ürügy, hogy legyen mivel elhalmozni a másikat 😆

2022. febr. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!