Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak páromnak fél éves...

Mit adjak páromnak fél éves évfordulóra és/vagy Valentin napra 18 éves fiúnak? Nekem is vannak ötleteim, de hátha van jobb. 16L

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Az ÉVforduló, ahogy a nevében is van évente történik, nem félévente.
2023. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%

Hogyne #1-eske, nevezzük is félfordulónak :D Zavar, hogy valakik fél évente is megünnepli, hogy bearanyozzák egymás életét?

Én kulcstartót gravíroztattam már, tudok horgolni, szívecskés macit késztettem, ha van valami hely, amit szívesen megnéznétek közösen, akkor lehet akár élményt is ajándékozni. Pár napos kirándulás, pesti cicás kávézó, stb..

Ha van hobbija, akkor még könnyebb.

Poló, közös pulcsi, úgyis februárban fog csak havazni, kivéve ha a hegyekben laktok :D

Ennyi jutott eszembe első körre.

2023. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
34%
Egy közös kép bögrén.
2023. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
egyetlen fiú sem örül az ilyen balfasz szívecskés gejl szaroknak, max. udvarias és nem mutatja ki
2023. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!