Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek hiba volt valentin...

Betegdimi kérdése:

Szerintetek hiba volt valentin nap alkalmából sárkány sörrel és kenyér lángossal meglepni a páromat? úgy érzem mint ha nem nagyon lett volna oda érte ! hogyan tudnám kárpótolni ?

Figyelt kérdés
febr. 16. 10:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%

Nem tudom, hogy hogyan tudnád kárpótolni, de a kenyérlángos és a Sárkány sör nem ad semmilyen luxi, ünnepi feelinget, ezek nagyon is olcsó, hétköznapi dolgok, olyasmi hangulat, mint a "Tesco gazdaságos" cuccok voltak annak idején.


Ha ajándékot adsz, akkor ne az olcsóságra, igénytelenségre törekedjél, mert az soha nem veszi jól ki magát. Akkor már jobb, ha nem adsz ajándékot.

febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%
Mégis kit érdekel a Valentin nap?
febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nagy kedvencem a kenyérlángos, szóval számomra biztos telitalálat lett volna. Ellenben ha valaki nincs ugyanígy oda érte, mint én, akkor egy teljesen átlagos kaja, semmi olyan ünnepies nincs benne, amiről az jutna eszébe az embernek hogy ez valentin napi kedveskedés.
febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu trollkerdes, akkor... de igazabol biztosan az, ugyhogy nem is vesztegetnek ra tobb szot.
febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Sárkánysör után?


Hát, talán egy húsevő virágot vehetnél még neki, az is van ilyen finom utalás...

febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
1-es, remélem egyszer éhezni fogsz a kenyérlángosért, te hálátlan 🐒🐵!
febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
6. [link]
febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem, legfőképpen a SEMMIRE hasonlít az íze!
febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell kárpótolni semmivel sem: ott vagy vele, ennyi legyen elég.

Ő meg ajándék lónak ne nézze a fogát...

febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
10-es, korrekt voltál! BÉKE legyen veled! ✋☮️🕊️
febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!