Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek? Bővebben lent

Orbit-titkosnév kérdése:

Szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy lány aki azt mondja, hogy nem szerelmes belém, de én viszont az vagyok belé! Szerintetek majd vegyek neki csokit?
2012. jan. 26. 13:34
 1/9 anonim válasza:

Szülinapjára, vagy mire? És tudja, hogy Te szerelmes vagy belé?

Am. vegyél, miért ne. Az még nem akkora célzás. Habár függ attól, hány éves vagy. :)

2012. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja bocs, most nézem, hogy valentin napra... Hát, ha nincs barátja, és tényleg bele vagy zúgva, akkor vegyél. Ha van valakije, akkor a sorsot hívod csak ki magad ellen....
2012. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valentin napra, igen tudja hogy az vagyok belé! 11/F ő meg 11/L
2012. jan. 26. 15:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a sorsom hívom ki magam ellen?
2012. jan. 26. 15:49
 5/9 anonim válasza:
Hát hogy ha van barátja, akkor ne vegyél neki semmit, mert lehet, hogy jól elkupál. :) De mondom, ha nincs, akkor ez egy kedves gesztus, bármi lehet még belőle később. Mivel Valentin nap, ezért nem számít rámászásnak sem, de azon kívül csak szép óvatosan közelíts hozzá. :) Hajrá.
2012. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, nem tudom, hogy van-e, de mivel 11 éves. ezért nem nagyon hiszem, és persze óvatosan közelítek hozzá! Köszönöm
2012. jan. 26. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Óde édes vagy :) Vegyél neki
2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Oké! :)))
2012. jan. 27. 04:14
 9/9 anonim válasza:
csokit vehetsz.... ha nagyon szerelmes vagy belé, akkor még próbálkozhatsz nála..
2012. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!