Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiuk ti minek örülnétek meg...

Fiuk ti minek örülnétek meg valentin napra?

Figyelt kérdés
valami aranyos plüss tetszene? 19L
2012. febr. 2. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aranyos plüsst aztán a térded alá lehet tenni, nem nyomja a kemény padló. :D
2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha nem a randink elején adod oda és nem kell az aranyos plüssel végigmásznom az éttermet, a mozit és a bulit, akkor nekem tetszene:) Igazából én szeretem a rajz meg animációs filmeket, úgyhogy a legjobban az tetszene hogyha valami aranyos filmbéli karakter lenne az a plüssfigura:)
2012. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Speciel egy barátnőnek, de nagyon. :$


F/29

2012. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam, hogy magával cipelje :D És köszi hogy segitettél :) Kedves első, ha mindenki a sz***sal fogná fel a dolgokat, elég nagy baj lenne :D
2012. febr. 2. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom mostanában darts-versenyeket nézett a tv-ben.nem is tudtam, hogy szereti, tőlem így azt fog kapni, meg vitetek neki a munkahelyére egy pizzát meglepibe:)Plüsi nem kell egy pasinak szerintem.
2012. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel én szabadnapos leszek az nap így egy meglepi ebéddel fogom őt várni majd egy egész délutános esti programot fogunk csinálni:) társasozás, kap tőlem csokit mert szereti, meg ugye egy romantikus sétát fogunk tenni egy közeli nagyváros parkjában ahol még eddig nem volt lehetőség:) Ezt ő találta ki :)
2012. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Egy férfias férfi kitépi a haját mindenféle női gondolkodásmóddal kitalált ajándéktól. Nem viccelek, és nem rosszból mondom, mások vagyunk.


A nők a személyes, kifejezetten a nekik szóló ajándékokat szeretik. Amiről eszükbe jut valami kellemes dolog, vagy a párja, vagy akár csak a tengerpart... és érzéseket vált ki belőlük.


Egy nőnek a legnagyobb ajándék az a kagyló, amit a tenger partján választottam, csak neki, miközben rá gondoltam. :)


A férfiak pedig vagy a hasznos dolgokat szeretik, vagy a poént. Jó ötlet a kedvenc pizzája a munkahelyére, de ha lebeszélte már a munkatársaival, hogy aznap hejj de jó babgulyás lesz a szomszéd kajáldában, akkor mellétaláltál.


A jó ajándékozás egy férfinak viszonylag könnyű. Figyeld meg a hétköznapokban, mire van szüksége. De soha ne általánosságban véve!


Ezt megmagyarázom.


Ha kilyukad 3 zoknija, ne vegyél neki csak úgy zoknit, ami a mérete, mert az vagy kényelmetlen, vagy hülye színe lesz. Ha együtt sétáltatok valamikor egy áruházban, és ő megjegyezte mellesleg neked, hogy az XY márkájú zoknit szereti, és feketében, mert (...) akkor AZT és csakis AZT megveheted neki, örülni fog.


Ha látott egy egeret egy számtech boltban, akkor még véletlenül se vegyél neki egy akármilyen egeret! Pontosan azt vedd meg, amiről jó véleménye volt!


A lényeg: minél jobban rajongunk valamiért, és minél pontosabban tudod, mi az (márka, típus, szín, méret szerint pontosan), annál könnyebben tudsz jó meglepetést szerezni. Ezt pedig nem nehéz megtalálni, csak nem két héttel az ajándékozás előtt kell nekiállni töprengeni, hanem egész évben figyelni kell - pontosan.


Egy poénos ajándék lehet bármi, ami vidámságot szerez.


Ha sokat bosszankodik a számítógépén, pl. egy kalapács meglepő tud lenni, de csak ha becsomagolod, és ráírod a csomagolására, hogy "unverzális számítógépjavító eszköz". Ha sokat játszik az Angry Birds-el, akkor egy Angry Birds plüss állat szintén poén. A kedvenc autójának a kiváló minőségű fényképe, laborban előhivatva (nem kinyomtatva havernál igénytelenül!) egy egyszerű, minőségi keretbe helyezve, A4-es méretben szintén olyan dolog lehet, amit különösen értékelhet. Egy sí és snowboard mániás haverom havas hegyek plakátját kapta nemrég a barátnőjétől, és nagyon örült neki.


Sok sikert! :)

2012. febr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, ez tényleg sokat segített :)
2012. febr. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!