Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudtok még ilyesmi ajándékokat...

Tudtok még ilyesmi ajándékokat? (She is my girlfriend<-->He is my boyfriend)

Figyelt kérdés

Közös pólók:

pl.:

She is my girlfriend<-->He is my boyfriend felirattal

Mibe érdemes gravíroztatni,ami a fiúnak sem ciki ha hordja?

Párnára nyomtatott közös kép?

Még tudtok hasonló ajándék ötleteket?:D Köszönöm Előre is!



2012. júl. 23. 12:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%

Párnahuzatból én mindig ilyet akartam, lehet egyszer sikerül összehozni, szerintem ez ötletesebb, mint egy sima közös kép:

[link]

Gravíroztatni egyébként sem muszáj olyanba, amit hord (nem tudom direkt írtad-e így), én volt, hogy barátomnak vettem kép szép pezsgőspoharat, abba gravíroztattam a nevünket.

Fiúnak én még mondjuk gyújtóba vagy flaskába is tudnék gravírozást elképzelni, képes pólót, esetleg gravírozott ékszert pl. már kevésbé, kissé lehet nyálasnak hatna.. De persze te ismered, tényleg nem akarlak lebeszélni ilyesmiről sem :) 26/L

2012. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

En tervezek egy montazst osszehozni kozos kepekbol Andy Warhol-stilusban, amit aztan nagyobb kepkent lehetne a falra tenni. Nagyon szeeep:)

[link]

2012. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
76%
vegyél egy kis emlékkönyvet, nyomtass ki közös képeket és azokat ragaszd be, esetleg írhatsz bele idézeteket is néhányat. én egyik (fiú) barátomnak csináltam ilyet szülinapjára és nagyon tetszett neki. azóta is látom, hogy ki van neki rakva a szobájába. :)
2012. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket és a válaszokat!: D

Kedves 3. válaszoló...a te válaszodat is szívesen fogadtam hiszen az is egy vélemény.Lehet nevetséges,de láttam ilyet és vannak akik vállalják a szerelmüket és büszkék is rá:)

Ez nem tudom nálad hogy van,nem is érdekel.Őszintén remélem, hogy te tökéletes/eredeti/ötletes/nem béna,lámás ajándékokkal leped/lepted meg a párodat! : D

2012. júl. 24. 13:18
 5/13 anonim válasza:
68%
Alap dolog, hogy merd felvállalni a párod. Szerintem a póló az jó ötlet, végül is nem mások véleménye a fontos. De például vehetsz fél szíves kulcstartókat, amire lehet gravíroztatni.
2012. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%

bogre

pàrna

polo

minipolo

2012. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 28. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Vagy csináld azt,hogy fogod a pólókat és ráírod te magad textil filccel.

Esetleg gravírozós ajándékként ajánlom,hogy veszel ilyen kettétört szívet (akár medált,akár kulcstartót vagy bármit) és belegravízorod a kezdőbetűit a neveteknek. Én ezt adtam 1 éves évfordulóra barátomnak :)

2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
66%

Bögrék: lehet rá közös képet tenni, vagy van szívecske formájú két félszívből álló pohár.

Páros egyszerű ezüst gyűrű.

Közös fülbevaló.

Egy lakat és egy kulcs páros nyaklánc (akár házilag)Nekem volt nagyon bevált.

Hasonló karkötő.

Kulcstartó.

Keretezett fénykép.

Kitűzőt is lehet csináltatni és talán olcsóbban is kijön mint a póló.

Névvel kötött sál télre:P.


Hirtelen ennyi remélem tudtam segíteni.:D

2012. aug. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
nekem az jött be hogy van egy nyaklánc, egy szív, és ketté van törve,ezüstös-feketés(kicsit régiesnek tűnik) el van felezve, és mindkettőtöknek jut egy, és fekete börszíjon van...
2012. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!