Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok! Mit vesztek a barátoto...

Lányok! Mit vesztek a barátotoknak Valentín napra?

Figyelt kérdés
rengeteg dolgot néztem, de még sem tudom mi lenne a jó.
2013. jan. 14. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
semmit,nem az USA-ban élek,ahogy ott nem ünneplik március 15-öt úgy én sem ünneplem a Valentin-napot
2013. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmit mert megbeszéltük hogy nem tartjuk, sőt nem is fogunk találkozni azon a héten.
2013. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Semmit.. Mi nem tartjuk a valentin napot, mert nevetséges hogy az év 1 napján mint az őrültek kapkodnak a giccses dolgokért, és akkor mondják ki hogy szeretlek.

Mi a párommal mindig adunk egymásnak apróságot, mindig mondjuk hogy szeretlek és ehhez nem kell a valentin nap.

2013. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Mivel se nem Bálint, se nem amerikai a párom, így semmit.
2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Csokit... sehol nem szokás nagy ajándékot adni egyébként sem. Mondjuk mi egyébként is mindig veszünk csokit meg egyéb apróságokat egymásnak, nem csak ezen a napon.
2013. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmit.
2013. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tengerentúlon élek szintén magyar férjemmel, mégsem ünnepeljük a valentin napot. Minden nap kimutatjuk az érzéseinket a másik felé. Ezért is boldog a házasságunk.
2013. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Hát én tartom :) Mert ha már bármikor adhatok neki, miért pont most ne adnék?

De nem tárgyat fog kapni, hanem elviszem pécsre egy Valentin-napi koncertre. Illetve emellett még talán egy kis laposfogót, mert már régóta hiányzik neki, és annak a szárát szépen ki tudom díszíteni.

2013. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem azt mondtam, hpgy mivel minden nap kimutatjuk az érzéseinket most nem fogjuk... hanem ez nem kifejezetten a valentin napnak fog szólni... ennyi. Arról meg pláne nem volt szó, hogy tárgyi ajándékokkal mutatjuk ki a szeretetet.
2013. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi nem kimondottan Valentin napra veszünk egymásnap ajándékot, hanem évfordulóra. Február 19.-én jöttünk össze, egyben ez az én névnapom is. Külön 14.-én nem fogunk valentinozni, de nem is nagyon tarottam az előzőekkel sem. Csokit mindig veszek, talán az jelképezheti a Valentin napot a többi ajándék közt. :D
2013. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!