Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek? :D

Szerintetek? :D

Figyelt kérdés
Elsőre azt gondoltam , hogy Valentin napra a párom kapna egy egyszerű ezüst karika gyűrűt, Ő a fiú (29) én lány(24) vagyok :) nem szándékozom a kezét megkérni csak a szerelmem jelképéűl adnám neki :) már megis van s tök szép :) de a dolgok úgy alakultak, hogy nem tudom neki odaadni... :( de évfordulónkon viszont igen :) gondoltam arra , hogyha úgy adnám oda neki ha azt mondanám neki, hogy vigyázna e rá életünk végéig szerintetek gáz lenne?? :D s vacsit csinálnék nem mintha eddig nem főztem volna :D asztal szépre megcsinálva gyertya s kicsi mécsesek tökre hangulatos lenne :D azt tudni kell , hogy nálunk fordítva müködik minden mármint , hogy én vagyok aki legtöbbször kezdeményez s engem ez nem zavar !S ez olyan ez a szitu mintha én lennék a férfi :D :D Szerintetek jó ötlet?? :)
2013. febr. 5. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kellene a fiút is. A legtöbben nem nagyon tudnának egy ilyen helyzettel mit kezdeni.
2013. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez sokmindentől függ.


Pl. a barátod milyen szinten lány, hogy neked kell megkérned a kezét?


Milyen szinten homoszexuális, hogy szereti a valentin napot?


Milyen szinten töketlen, hogy ha már ennyire nyálasan gondolkodtok, nem ő lep meg?

2013. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem gáz, mert ezzel tulajdonképpen azt sugallod, hogy ideje lenne eljegyezned engem.

Gondolom a témakör választásod sem véletlen.

A szmájlik meg...Hány éves vagy, 16-17?

Gyűrűt sosem adunk jelkép gyanánt (ez csak duma), mert ez a gesztus már rejtett kérés, ami nem túl túl romantikus, inkább ijesztő.

2013. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Mit számít, mit mondunk? Úgyis odaadod.

Amúgy szerintem nagyon ciki. Teljesen elnőiesíted ezzel a párodat. Ráadásul a gyűrű leánykéréshez, esküvőhöz való. Régebbi házasságban pedig nagyobb ajándéknak számít.

2013. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fordított felállás van nálatok, akkor jó ötlet.
2013. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. Nem homi a párom s végképp nem fogom megkérni a kezét!!Mondta hogy majd Ő megkéri!

És bármelyik srác aki a kedvesének kedveskedik Valentin napon akkor az homi vagy mi??Nem lehet mindenki olyan mint te! biztos nincs is barátnöd. ilyen pasinak? pfff....És smile :) lesz@rom, hogy neked szar napod van bánt, hogy másnak meg jó a napja?? :) Ja és kor ott van csak elkéne olvasni!!!!!!!

2013. febr. 5. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

ja, tényleg, így még nagyobb gáz...24 éveshez képest elég éretlen vagy

és ha nem akarod megkérni, akkor 1. minek tetted először az eljegyzés kategóriába 2. mi ez a duma, hogy életetek végéig vigyázzon rá? ez burkolt "lánykérés", akárhogy is szépíted

2013. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

még egy pecsétgyűrű elmenne, vagy más ékszer, de karikagyűrű...ezt te sem gondolod komolyan (mármint hogy nem eljegyzésre áhítozol)

mellesleg jó napom van :D

2013. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

"biztos nincs is barátnöd. ilyen pasinak?"


A stílusod alapján most már én is megkérdőjelezném a kérdésben feltüntetett életkorodat - elírtad egy tízessel, nemde? 19 éves fiú és 14 éves lányka akart az lenni.


Sajnálattal kell közölnöm, hogy a torokfájást leszámítva egészen remek napom van, valamint hogy nőnemű vagy, és boldog párkapcsolatban élek a párommal, akivel idén tervezzük a házépítést.


Mindezt leszámítva nem, ha egy férfi meglepi a kedvesét egy vacsorával, vagy bármivel valentin napra, az nem b.zis, hiszen a valentin - annak ellenére, hogy én nem kedvelem - egy főleg nőknek szóló ünnep. Azonban amikor egy kislány készül gyűrűvel és vacsorával a kérdésben is egyértelműen nem túl férfiasnak körülírt barátja számára, az már eléggé elnőiesíti a srácot.


Provokatív kérdéseim célja az volt, hogy rádöbbenj, hogy a viselkedésed és a terved is gyerekes, valamit a barátodat a férfiasság utolsó szikrájától is megfosztod vele.

2013. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*vagyok
2013. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!