Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentín-napra? Semmi ötletem. Segítség!

Figyelt kérdés

A barátom nagy Guns'n Roses,Slash és Raikonnen rajongó. 6 éves kora óta gitározik mit vehetnék neki? Ötletek? Előre is köszönöm!

ui: 15L ő 18 másfél hónapja vagyunk együtt.



2013. febr. 5. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
És kifelejtettem,a Mercikért is oda van !
2013. febr. 5. 19:19
 2/9 anonim válasza:

minigitár(L) :

[link]

gitárpengető: [link]

2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És olyat nemtudsz,hogy hol tudnám ezeket beszerezni..a mini gitár érdekelne :)
2013. febr. 5. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell erőltetni a Valentin napot? Süss egy sütit neki, ő is jobban fogja értékelni mint egy szivecskés bolti vacakot.
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem,de ha már ő vesz nekem valamit én is veszek neki egy kis apróságot :) .. Guns n Rosesos csészére gondoltam..szerintetek örülne neki?
2013. febr. 5. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
hát egy s osztályos mercinek biztos örülne
2013. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gitár boltokban lehet venni tök jó gitár hevedereket. Szerintem jó ajándék lenne. :)
2013. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bármit ami kapcsolódik a Guns'n Roseshoz vagy Slashhez :)) póló, pulcsi, toll, táska.. én is imádom :)
2013. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi a probléma,hogy ha ő imád vmit nem hirdeti ki, úgy gondolja,hogy nem attól imádja őket,hogy hordja is .. otthon van egy Slash oltára,képekből és könyvekből áll.. Most csináltattam neki egy Slashes bögrét,de szeretnék mellé valami romantikusat is ,valami igazán Valentínosat! Nincs ötletetek?
2013. febr. 9. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!