Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ez nagyon elcsépelt lenne...

Ez nagyon elcsépelt lenne Valentin napra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy veszek valami kis apróságot, amit tudom hogy szeret és azt kapja. Meg egy gyertyafényes vacsorát csinálnék itthon. Már csak az a probléma, hogy elég beteg vagyok, nem biztos, hogy jót tenne ha egész nap főzőcskéznék..szóval az nagy bunkóság lenne ha rendelnék valami kaját és azt szépen tálalnám? Nem pizzára gondoltam, hanem valami olyasmi amit nem eszünk minden nap...ha azt vesszük akkor egy nem hétköznapi kajának ha a hozzávalóit megveszem az is simán kerül annyiba mint ha rendelek... 20/L

2013. febr. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a betegség, aminek nem tesz jót a főzés? :D Megértem, hogy nincs kedved hozzá, én viszont így nem erőltetném. Amúgy sem gondolom, hogy gyertyafényesvacsorátkellrendeznivalentínnapon, de ha csak az a kérdés, hogy maga a rendelés ciki-e, akkor nem. Szerintem így is úgy is örülni fog neki, ha szereti az ilyesmit. Megmondom őszintén, nekem ez iszonyú sallangos és elcsépelt, de a férfiak egyszerűbbek. Annak fog örülni, hogy tőled kapja, nem annak, amit kap.


22/L

2013. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé meg vagyok fázva, köhögök, tüsszögök, lázas vagyok, szóval nem akarom megfertőzni a kaját is :D Az én párom eléggé romantikus alkat, szereti a gyertyafényes vacsikat (nem csak valentin napon szoktunk ilyet csinálni) szóval nem csak azért lenne ez az egész mert valentin nap van és jajjmost akkor mindent megteszek amit eddig nem :D hanem mert tudom, hogy szereti az ilyeneket! Egyébként köszi a gyors választ!
2013. febr. 13. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó a rendelt kaja. Még jobb is, mert rendelhetsz pl. többféle desszertet.

A párom a születésnapomra csinálta ezt, mivel későn ért haza, az éttermek már zárva voltak, főzni meg nem lett volna értelme akkor nekiállni. Szépen kirakta tányérra a rendelt ételt, teljesen jó volt :)

2013. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen ez a másik problémám nekem is, hogy lesz vagy fél 11 mire haza ér, én meg fél 7kor...szóval fél7 után neki állni főzni..elég macerás lenne! Mostmár csak azt kell kitalálnom mit rendeljek! :D
2013. febr. 13. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

és az jó ötlet ha lázasan, betegen, influenzásan találkoztok? Ha köhögsz, tüsszentesz akkor ha akarod ha nem meg is fertőzöd a barátodat. Lázasan feküdni kéne, lázcsillapítót bevenni, jó meleget csinálni és kiizzadni a lázadat. Aludni, pihenni kéne. Arra nem gondoltál hogy felhívod telefonon, elmondod hogy baromi beteg vagy és elnapolnád a valentin napot?? Amikor már meggyógyultál, akkor főznél valamit, és még izgató is lehetsz ha úgy készülsz az estére..

Férfiként mondom, hogy bár imádom a barátnőmet, de nem szívesen megyek hozzá amikor totál lázas, köhög, tüsszög, és látom az arcán hogy igencsak pocsékul érzi magát.. Ebben nincs semmi szexi.. Ilyenkor szívesebben főznék neki egy teát, és rögtön ágyba dugnám hogy aludja ki magát. Mivel a barátnőm utál beteg lenni, valószínű hogy haza is küldene..

Hidd el nekem mi férfiak nem igazán vagyunk oda a betegségekért, és bár titkoljuk de mindannyian kicsit hipochonderek vagyunk.. Ezért is vagyunk pocsék betegek..

24/F

2013. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a választ! Igen, azt tudom hogy hipochonderek vagytok :) Már kezd javulni a betegség, mert ez már a 3.nap szóval reménykedem benne, hogy még 1-2 neocitrán meg lázcsillapító és minden rendben lesz! Mindenképpen jön este, és tudja, hogy beteg vagyok, mert tegnap főzött nekem teát, ápolt! Nekem is biztos jobb lenne, ha nem lennék, mert akkor biztos eljutnánk tovább is, és nem csak vacsi lenne...de ha már jön, mindenképp szeretném meglepni ezzel a kis aprósággal..a többit meg majd bepótoljuk ha meggyógyultam :) Jobbat nem tudok.. lemondani nem fogom, mert ő is és én is szeretnénk együtt tölteni az estét annak ellenére, hogy beteg vagyok.
2013. febr. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!