Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kérdőívet kell szerkesztenem...

Kérdőívet kell szerkesztenem a Valentin napról. Milyen kérdéseket tegyek fel benne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 11:00
 1/7 anonim válasza:
Pl tudja e honnan ered, tartja e, mit gondol róla. Én személy szerint nem szeretem ezt a mindenben majmoljuk Amerikát...
2014. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hányszor adott vagy kapott életében Valentin-napi ajándékot
2014. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Milyen ajándékokat részesít előnyben amikor Ön vásárol?"

"Szokta-e ebéddel vagy vacsorával meglepni ilyenkor a párját?"

"Kapott-e már erre a napra fehérneműt ajándékba?"


A 3.-at részben viccnek szántam. :D

2014. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az Ön környezetében élők közül mit mondana, sokan vagy kevesen ünneplik meg ezt a napot?"

"Amikor ajándékot vásárol erre a napra, a praktikumot tartja elsődleges szempontnak vagy hogy minél viccesebb/aranyosabb legyen az ajándék?"

"Mennyit költ ilyenkor ajándékra? (itt meg kell adni összeg sávokat: Pl. Max. 2000Ft-ig, 2-10 000Ft között, 10 000Ft felett, változó, nem költök erre mert magam készítem az ajándékot"

2014. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyesli-e, hogy a magyar fiatalok amerikai ünnepet tartanak?

Megszokta-e venni azt a sok bóvlit, amit a kereskedelem kínál erre a napra?

Máskor is vesz ajándékot a párjának, vagy csak ezen a napon?

2014. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2014. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először is, tisztázd le magadban, hogy mi a kérdőív célja. Kinek készül? Vásárlási szokásokra vagy kíváncsi? Vagy szociológiai szempontbó érdekel? Ennek megfelelő kérdések kellenek, amiket az előzőek is leírtak, de nyilván másra vagy kíváncsi, ha eladni akarsz valamit a kérdőív alapján, vagy ha kutatni akarod a szokásokat.
2014. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!