Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudnátok tippet adni mit...

Tudnátok tippet adni mit adjak egy nagyon jó barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés
Ugye nem csak a szerelmesek szoktak egymásnak ilyenkor ajándékot adni hanem a barátok is vagyis a mi környezetünkben így van, szerintetek mit adjak neki? Egy lánynak adnám aki 15 éves.
2014. jan. 31. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a Barátnődet nem Bálintnak hívják akkor ezen a napon semmit nem szoktak adni egymásnak a szerelmesek,azaz mindent amit addig is adtál az év másik napjain.

20 évvel ezelőtt azt sem tudta senki,hogy mit is jelent a Valentin nap, azaz mi is a mondandója az egész történetnek.

Szerintem nagyon sokan még a mai napig sem ismerik az egész mese monda történet mondandóját. Magyar országon a Valentin napot a virág árusok "találták ki" maguk hasznára.

2014. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plüssmaci! Azt majdnem minden lány imádja! :)
2014. febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak annyit mondanék hogy én nem kioktatást kértem hanem tippeket de azért köszönöm a válaszát oda írtam a kérdésbe hogy a mi környezetünkben így van. A másodiknak köszönöm de azért még várom a jó tippeket.:)
2014. febr. 1. 01:34
 4/4 M@x ***** válasza:

#1: Igen, a Valentin napot Magyarországon (egybe, pszt) találták ki, a virágárusok. Még véletlenül sem egy ókorból származó ünnep, amit leginkább az angolszász országokban ünnepelnek.

Mondjuk ezt tök jól elképzeltem. Egy föld alatti bunkerben összegyűltek a magyar virágárusok, hogy ördögi terveket fonjanak arról, hogy hogyan csináljanak a szerelmeseknek egy külön ünnepet. A szemetek... >_>


De nem csak vitázni szeretnék, hanem segíteni is, szóval.

Mivel ugye nem jártok, így szerintem valami aranyos Milka/Raffaello csoki, kedvenc virágja, vagy egy ki ékszer esetleg, valami nem olyan, ami egy kétségbeesett szerelmi vallomás. :)

Én például tuti valami nagyobb doboz Raffaello-t, meg virágot adnék neki. Lenne ott nagy nyakbaugrás :)


Remélem segítettem, és tisztába tettem a szerelemgyereket :D

2014. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!