Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Finom lenne? Megspékelném...

Finom lenne? Megspékelném kicsit a pudingot

Figyelt kérdés
Mivel közeledik valentin nap, arra gondoltam h sütök a barátomnak egy gyümitortát:) pudingot is akarok rá tenni és gondoltam h kicsit megspékelném valamilyen gyümölcsös itallal(a pudingot) . ti mit gondoltok, milyen lenne?:)
2014. febr. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy igen, ha csak gyümölcslével készíted tej helyett, nem pedig még felhígítod vele pluszban, mert akkor folyós lenne. Arra figyelj, hogy a gyümölcslé édes, így kevesebb cukor kell majd bele.
2014. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, hajrá! :)
2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Valamilyen gyümölcsös itallal..... Hát például a cseresznyepálinkára gondoltam, vagy a Vilmos körtére...

Határozottan jó gyümölcsös italok! :D

2014. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. febr. 5. 12:58
 5/6 anonim válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy sütök piskótát, vaniliás pudingot, rá gyümölcsök és én a zselatint szoktam gyümölcslével (meg pici vizzel, hogy összesen 2,5dl folyadék legyen) felfőzni, de kevesebb cukrot rakok bele a gyümölcslé édessége miatt, igy van ize a zselatinnak is a tetején és imádja a párom, pedig neki aztán vannak igényei.
2014. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyümölcslé pudingporral felfőzve egy gyümölcsös zselé lesz, ami sokkal finomabb mint az enyhén gyümölcsös zselatin amit a torta tetejére szoktak tenni, de szerintem nem tudod vele helyettesíteni a pudingot, nem illik a piskótához így. A tortazselé helyett viszont nagyon jó:)

Ha a tej mellé szeretnél önteni gyümölcsös italt, akkor tényleg valami alkoholt tudnék elképzelni, valami gyümölcsös likőrt, csak annyit, hogy érezni lehessen az ízét. Vagy ha nem alkoholra gondoltál, akkor inkább gyümölcsöt használnék lé helyett a pudingba is. Pl. ha fagyasztott epret turmixolsz össze a tejjel és azzal főzöl pudingot, az biztos, hogy sokkal finomabb lesz, mint egy bolti aromás pudingpor:)

2014. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!