Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Segítséget kérnék, mert...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Segítséget kérnék, mert elakadtam a meglepi ötletem felénél, amit a páromnak szeretnék adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kis is találtam félig,hogy milyen ajándékot adjak neki,de elakadtam...tehát vettem 7 mini facsipeszt és 1 nagyot,rájuk rajzoltam egy-egy boritékot piros filccel és ráírtam hogy tisztelt címzett ... és minden csipeszt megszámoztam.minden csipesz közzé szerelmes idézeteket híres híres emberektől írtam lapocskákra olyan sorrendben,hogy mindig egy kicsit fokozódjon az értelme-bocsi,de máshogy ne tudtam megfogalmazni-és a nagy csipeszre(8) meg én fogalmaztam megröviden és tömören az érzéseimet egy rímmelő idézetben.mindet el szeretném rejteni más helyre nálla a házban és a végére pedig maradjon a nagy csipesz a saját idézetemmel.mindegyik csipesz "megállójánál" szeretnék tenni még ici-pici apróságot vagy édességet,de foggalmam sincs,hogy mit és még azt se tudom,hogy milyen helyre rejtsem el a csipeszeket az apróságokkal :) segítsetek légyszi!!!

2014. febr. 10. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első csipeszt tedd olyan helyre,ahol megtalálja kapásból,pl ahova a kabátját teszi hazaérkezéskor.

Minden csipesz mellé az idézet mellé tegyél egy papirt arról is,hogy a következőt hol találja,ez lehet kis térkép,vagy találós kérdés is.

(pl sütőt egy lánggal le tudod rajzolni,oda egy kis süti legyen a meglepi, másiknak egy válfa rajza és egy nyakkendő a meglepi,hűtő és ott egy túrórudi várja a csipesz mellett,attól függ mikben gondolkodsz)

2014. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
húú...ezek nagyon jó ötletek :)nagyon szépen köszönöm,arra gondoltam én is,hogy mindegyikhez rakjak egy kis cetlit,hogy hol a másik,csak nem tudtam hogy mit írjak,vagy rajzoljak,hogy ne legyen olyan könnyű kitalálni vagy hogy kicsit ötletes legyen,ne legyen sima :)
2014. febr. 10. 15:36
 3/3 anonim válasza:
ugyes :) megorulnek egy ilyen meglepiert 21L
2014. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!