Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Erre a jó napra barátnőmnek...

Erre a jó napra barátnőmnek ezt találtam ki szerintetek?

Figyelt kérdés

Vennék neki valami szépet azt adnám neki ajándékba. Elvinném korizni és végül pedig este saját készítésű gyertya fényes vacsora szerintetek? Közbe jo hangulatos zene és még táncolni is felkérném? bena vagy maradhat? Esetleg egyéb ötletek?


(azon gondolkodom még, hogy kori után haza kéne h menjen ő is és rá v egy kis időre mennék el érte kocsival úgy jobb ? Vagy együtt mennyünk haza ? Vacsorát is megkéne még vhogy csinálnom.


2014. febr. 10. 19:53
 1/1 anonim válasza:

Szerintem aranyos, és nagyon figyelmes. Vannak lányok, akiknek nem jön be az ilyen "nyáltenger", de én pont az a fajta vagyok, aki egy részt örülne a figyelmességnek, viszont más részt sajnálnám, hogy egy valentin nap miatt ami nem is igazán ünnep, ennyit költött rám. Én a páromat elhívom moziba, tőle pedig már kaptam egy Audrey Hepburn jó nagy faliképet, még azt is sokalltam. :) Bár ő még nem dolgozik, egyetemista, csak alkalmi munkái vannak, ha mondjuk te már dolgozol, akkor az is más. Ezért szoktam mondani, hogy ismerni kéne a körülményeket az igazán hasznos válaszadás érdekében. Ha megteheted, hogy ennyit költs, akkor nyugodtan, biztosan jól fog esni neki.


Nekem a leánykérésem lehetne hasonló.. ^^ :D

2014. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!