Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hogyan legyek romi?

Hogyan legyek romi?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton azzal van hogy nem tudok romantikus lenni vele, hogy nem vagyok romantikus, na most már itt van a Valentin nap, romantikus kellene legyek, kérlek mondjatok ötleteket hogy hogyan. Moziba menni már kiesett mert az már volt és nem szerette és egyáltalán nem is tartotta romantikusnak. Kérlek mondjatok néhány ötletet mit vegyek neki, hova vigyem, hogyan kedveskedjek hogyan legyek romantikusabb.

2014. febr. 12. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Esküszöm a kérdésedet olvasva nem értettem miért akarsz cigány lenni. (romi)

Először is a romantika szót ne rövidítsd meg nevetséges.

Másodszor. Te tudod mit szeret a barátnőd, azzal kedveskedj neki..

2014. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is azt hittem, hogy cigány akar lenni. Ki fogalmazhat ilyen infantilis módon?
2014. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
éjjeli lámpa????
2014. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne becézgesd, legyél komoly CD-ROM!
2014. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél valami csokit, ami lehetőleg szív alakú dobozban van, meg hozzá valami apróságot, ami mindenképpen vagy piros vagy rózsaszínű, úgy add át, hogy "Boldog Valentin-napot, szerelmem" aztán lágyan megcsókolod és elviszed cukrászdába vagy pizzázni, és akkor ketten megehettek egy nagy pizzát, az is tök "romi" :) Ha valakinek ez kell, akkor ez kell, nincs mit tenni :)))
2014. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bonbont te rakod a szájába, cirógatod a vállát, megpuszilod a nyakát, rajzolsz neki valami virágot, nem baj, ha nem sikerül jól, a lényeg, hogy érezze, hogy adni akarsz neki valamit, bókolsz neki, hogy olyan gyönyörű, és mondod neki fülébe suttogva, hogy nagyon szereted, átkarolod, verset is írhatsz neki, melyben elmondod, mennyire kedves egy bűbájos jelenség, odabújtok egymáshoz, plüssmackót is vehetsz neki, kezét is puszilgathatod, belenézel mélyen a szemébe, v néztek romantikus filmet, satöbbi:):):)
2014. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és a gyertya az olyan szép hangulatos, várhatod vacsorával is saját készítésűvel , vagy vidd el étterembe:):):)
2014. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.és7.vagyok,tapassz ki kivágott szivecskéket és mindbe egy-egy szerelmes idézet:)
2014. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, meg 7-es izé, nem elég, hogy úgy beszél, hogy "romi", még gondolatokat is másoktól lopjon? Idézzen másokat? Saját szövege nem lehet?
2014. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De legyen neki:D Csak gondoltam írok neki egy-két dolgot:D:D:D:D
2014. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!