Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Pasinak viragot?

Pasinak viragot?

Figyelt kérdés
Vett mar valaki a baratjanak viragot? Ha igen milyet es mi volt a reakcioja? Fiuk valaszanak is orulnek, hogy ok mit reagalnanak ha kapnanak viragot

2014. febr. 13. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vettem, sokszor. Ha van kertje és szereti is a kertjét vegyél olyat, ami kiültethető pl. hagymások, tulipán stb., de ne rózsaszínt :-). Vehetsz neki rózsát vöröset. Veheted humorosra, amolyan, ha te férfi lennél...nem mindegy, hogyan adod át (pl. meztelenl, akkor biztos pozítiv a reakció:-)).

Egy jó virágárus pedig megmondja mi most a divat és milyen virágot illik férfinak adni vagy illik-e. (én azt soha nem követtem).

Szobanövény is jó

2014. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Férfinak csak olyan virágot adj ami ehető.

Értelme másnak nincs, ne legyél szőke!

[link]

2014. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szereti a virágokat akkor lehet neki venni. Az én párom örül mindenféle növénynek, virágnak.

De ha ilyen macsótípus a pasi akkor nem hiszem hogy nyerő a virág.

2014. febr. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfinak nem szokás virágot venni. Fura helyzet lenne szerintem. Férfiaknak italt szokás venni, ha valami olyan jellegűt akarsz, mint a nőnek a virág. Vagy ha szereti az édességet, akkor lehet csokoládé, sütemény.

Csak akkor tudom elképzelni a virágot, ahogy írták már páran, ha egyébként is szívesen foglalkozik virágokkal, növényekkel.

2014. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 klopusz ***** válasza:
Egy kollégámnak csináltattunk csokrot szülinapjára. Mákgubóból :-)
2014. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
r3d4me-nak van igaza!
2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer kapott már tőlem a Párom egy plüss virágot, egyszer pedig egy szép, igényesen kialakított textil virágot. Örült neki és a szobájában vannak egy vázában a szekrényen (tehát nem szégyelli stb.).

Szerintem ennyi belefér (rózsát sztem nem vennék neki...)

2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!