Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek barátnőmnek Valenti...

Mit vegyek barátnőmnek Valentin napra?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam ékszeren, de azt kapott tőlem karácsonyra meg névnapjára is, a keret 20e forint, virágot biztos veszek neki, de mellé nagyon nincs ötletem, köszönöm mindenkinek a segítséget!!

2015. febr. 8. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Hat ez sokban fugg attol hogy miket szeret. Mit tudom en... :D omm.. Ha szeret olvasbi akkor a kedvenc irojatol egy konyvet.. Vagy vidd el szinhazba,vagy vacsorazni,vagy .. Nem tudom amit szeret :) En ezeknek ..hat persze orulnek,de nem egy focimeccs sokkal tobbet jelentene :D En ilyen vagyok,de azt nem tudom hogy o milyen. Rmelem azert adtam par tanacsot,es ne haragudj az ekezetekert,telefonrol vagyok :D
2015. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azóta már megvan mi lesz, de jó ötlet, még egy vacsi belefér:) köszi a választ!
2015. febr. 8. 21:36
 3/5 anonim válasza:
Jaj,akkor örülök hogy segíthettem :) És mit veszel neki? (ha szabad megkérdeznem)
2015. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretek sportolni, megettem neki az egyik sport cipőt, amit nagyon szeretett volna:)
2015. febr. 9. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:
szeret* megvettem* (bocsi, automatikus szó felismerés..)
2015. febr. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!