Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Találtam interneten fényképes puzzle-t, olyan bögrét amibe ha meleg italt töltünk megjelenik egy képfelirat, párna amire közös képet lehetne kinyomtatni, plüssmacit amire a pólójára lehet nyomtatni, meg ilyeneket.. szerintetek?:)
2015. febr. 10. 16:54
 1/5 anonim válasza:
Pár infó kéne még. Mennyi idős és mióta vagytok együtt??
2015. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 éve. 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt. több éve focizik, haverjaival szoktak pókerezni/inni mikor hogy :D
2015. febr. 10. 18:40
 3/5 anonim válasza:
Olyat vegyél amit használni tud, használati tárgy, csak mivel Valentin napra készülsz, így rólatok szóljon, tehát nem focilabdára gondoltam :D..azért mondom ezt, mert a párod nem ismerem, nem tudom mit szeret, de én pl. nem szeretem a porfogókat, mint általában a férfiak...
2015. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy párna a közös képünkkel?:)
2015. febr. 10. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Szerintem oké, biztos örül neki majd, de arra vigyázz, hogy Ő nehogy ugyanezt találja ki mert az ciki :) eléggé felkapott egyébként a közös fotó egy tárgyon...
2015. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!