Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Melyiket választanátok lányok-...

Melyiket választanátok lányok-nők? Kort is irjatok, köszi.

Figyelt kérdés

Először is ez egy meglepetés lenne a barátnőmnek, 9 hónapja vagyunk eggyütt és gondoltam a következőket csinálni február 14.én:


Dzsakuzzi kettesben, 2 teljes órán keresztül.. utánna pedig itthon egy film és valami étel ..


illetve egy menőbb étteremben 3fogásos vacsora, és utánna séta/ filmezés itthon :) ?


A dzsakuzzi előnyei pl hogy tudnánk játszadozni egymással, meg lazulni stb.

Egy menőbb étterem viszont szerintem mindegyik lánynak elnyerné az izlését. :)


Az én korom 18, Ő pedig 16 éves :)

Kor-véleményeket várok lányok-nők!



2016. jan. 27. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a Valentin-nap egy marketingfogás, semmi több, hisz, ha valakit szeretsz, akkor az év 365 napjában is szeretni fogod, és nem csak ezen az egy napon. Ehhez plusz ajándék nem szükségeltetik!!


2. A Dzsakuzzis sokkal jobban tetszene nekem, ha már választási lehetőséget adtál.


25N

2016. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ezt inkább írd ki a tini párkapcsolat kategóriába,hamarabb téved arra egy 16 éves,aki reálisabb választ tud adni.


Én a vacsinak örülnék jobban,de nem vagyok 16 nem tudom az ő korosztályunknál mi számít ideálisnak.

2016. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretem magam sokáig áztatni a vízben, úgyhogy talán nekem a vacsi jobban bejönne.


De ha a tini kapcsolatokba tennéd a kérdést, szerintem jobban megtudnád, hogy a tizenéves lányoknak melyik tetszene jobban.

2016. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 rrrrrreennnnn válasza:

2-es mindent elmondott.

Nem a mi korosztàlyunk a gyerekkor...

2016. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a pancsolás és utána a filmezés.

Szerintem 16 évesen egy menő étterem lehet, hogy inkább veszélyező lenne. Mert viselkedni kell.

Sokkal meghittem és lazább, élvezhetőbb az első verzió.

2016. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedi az oldal, hogy a másik topikba hogy irjak..
2016. jan. 27. 15:46
 7/16 anonim válasza:

Én tuti az elsőre szavazok, véletlenül idetévedtem. :D Imádok enni is, engem is vitt már a barátom étterembe, de ott tényleg visszafogottan kell viselkedni. :) Szerintem, ha szereti a vizet, a pihenést, a lazulást és az intimitást, mindenképp jakuzzi! ;) Mi is fürdőzünk (Miskolc-Tapolca Barlangfürdő), de így szülinapom-évforduló-Valentin nap alkalmából. :D (1-2 nap van köztük, mozgalmas a februárunk.)

Jó pihenést és sok boldogságot kívánok!

16/N (és szintén 18/F a párom ;) )

2016. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
jakuzzi
2016. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem jön be , az emlékezetes, mozgalmas dolgokat szeretem ha már valami nem mindennapos dolgot csinálunk. Mivel biztos hogy nem tudnék a vízben fél órát sem ülni ,ezért inkább a vacsit választanám. (Az előttem említett barlangfürdős ötlet viszont tetszik ,annak ellenére is ,hogy már alapjáraton sem szeretem a vizet) Egyébként viszont a környezetemből úgy vettem le ,hogy a korosztályom lányai jobban szeretik a wellnesses fürdőzős akciókat.

17L

2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Vacsi. De legjobb ha őt kérded meg: van kedve fürdőbe menni? Ha nem, a vacsizni mindig mindenkinek van kedve, egy jó hangulatos helyen.
2016. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!