Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » A lent leírt ajándékot szántam...

A lent leírt ajándékot szántam a barátomra Valentin napra, ami elsőként úgy gondoltam vicces lesz, de mostmár kételkedem, vegyek esetleg mást?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, és vettem neki egy bögrét amin két óriási női cickó van. Elsőnek poénnak tűnt, de mostmár nem vagyok benne biztos. Ezenkívül sütök neki sütit plussz pezsgő. Mi legyen? Vegyek esetleg mást? Bár nem nagyon van ötletem.

21/L


2016. febr. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a csöcsös bögre elég gáz..
2016. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyet én se vettem volna...
2016. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet...
2016. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon romantikus...
2016. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
26%

Szerintem ne vegyél mást. Ha nem tartod jó ötletnek már, akkor inkább ne add oda - csak a süti és a pezsgő.

Neki lehet, hogy tetszene; átadhatod olyan szöveggel, hogy hiánypótló darab, vagy kézenfekvő, vagy végszükség esetére.

Megbeszéltetek-e bármit előre (hogy egyáltalán tartjátok-e, vagy te megleped, ő meg ki tudja; vagy hogy tartjátok, de csak kis apróságokkal meglepni egymást stb), attól is függ picit. Lehet, hogy valami nagyon romantikussal készül, akkor nem biztos, hogy elő kell venni a kis bögyöst, amúgy viszont te ismered, te tudod. :)

Nem nagyon romantikus, de nem biztos, hogy a "nagyonromantikázós", "valentintnagyonkomolyanvevős" párok harmonikusabb kapcsolatban élnének bárki másnál.

2016. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!