Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra milyen ajándék...

Valentin napra milyen ajándék ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Mindketten 16 évesek vagyunk (nem kell azzal jönni hogy fiatal meg minden, a kérdésre szeretnék választ.) :)

Én egy páros ékszerre gondoltam, ő is hord nyakláncot meg én is, úgy hogy úgy gondoltam ez jó ajándék lenne, meg hordaná is szerintem. Szerintem ez elég személyes, és valentin napra jó is. Gondolkoztam parfümön is, meg ilyen egyéb dolgokon de hát ott van a szülinapja, arra az alkalomra jobban illene az. Szerintetek jól döntöttem? :)


2016. febr. 10. 11:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Csináltam volna saját kezűleg egy fotóalbumot csak amiket eddig készítettünk képeket azokból rossz emlékeink vannak meg sok minden megváltozott azóta. Úgy hogy ez is kilőve.. Jobban fiúk válaszát várom, hogy ők minek örülnének.. Oké tudom nem az ajándékozásról szól de jó egy olyan ajándékkal kedveskedni amiről majd én jutok az eszébe :)
2016. febr. 10. 11:23
 2/2 anonim válasza:
www.onlinepolo.hu -ról rendeltem közös pólót és egy közös képes kulcs tartót rendeltem hozzá :) és persze sütök neki Négerkockát azzal a címszóval " ez a süti olyan édes mint te " ^^
2016. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!