Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Sos valentinnap közeleg?

Z123 kérdése:

Sos valentinnap közeleg?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék kérni hogy mit adhatnék a barátomnak valentinnapra

2017. febr. 5. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindegy, csak ne bögrét, parnat! Azt a Fiúk 95%-a utalja! Süss egy finom sütit! Azzal nem lohetsz melle.
2017. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki ismeri őt b+ te vagy mi???!
2017. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Menjetek el moziba vagy süss neki valamit, esetleg egy bekeretezett közös kép.
2017. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%

Azért az elég gáz, hogy mi mondjuk meg, hogy mit vegyél a barátodnak valentin napra.

Nem tudom, hogy mennyi idős lehetsz, de ha tini és a barátod még nem dolgozik, könnyebb meglepni, mert vannak olyan vágyai, amiket pénzen meg lehet venni de még nem kapta meg.


Én 5 éve vagyok együtt a vőlegényemmel és most jutottam el arra a pontra, hogy már ötletem sincs, hogy mivel lephetném meg, mert minden kártyát kijátszottam már. Mivel dolgozik, így mindene megvan, szóval inkább sütök neki sütit valentin napra és megveszem neki a kedvenc parfümjét, amit évek óta keres, de még nem találta meg. (Én meg megrendelem neki mehehe)


Egy férfi szereti, ha hódolsz a hobbijának. Az én párom gitározik és igazi művészbeállítottságú. Így szülinapjára vettem neki egy W&N festékpalettát. És ha milliomos lennék, vennék neki egy harmadik gitárt is. (Fender strato + marsh. erősítő).


Ezt nem tudom, hogy miért írtam le, de jól esett. :D

Szerintem kezdj el gondolkozni, hogy az elmúlt időszakban mire mondta azt, hogy bárcsak megkapná, és ha belefér a költekezésbe, vedd meg neki. Aztán főzz egy finom vacsorát, süss egy sütit, teríts asztalt gyertyákkal és mehet a menet. :D

2017. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha mindenképp szeretnél akkor a süss neki valamit. Csak semmikép ne vegyél semmi értelmetlen, erőltetett ajándékot. Legyetek együtt, és élvezzétek, az a legdrágább ajándék. És ne ilyen görcsösen akarj neki örömöt okozni, nem az a kötelezettséged, hogy költs rá aznap. Hanem hogy társa legyél a többi napon, csak sokakban ez nem szokott felmerülni sajnos.
2017. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ajándékot venni szép gesztus, és attól együtt is lehet lenni,az még plusz egy ajándék milyen hülyeség, hogy ne vegyünk ajándékot mert nem az a lényeg?? Akkor mi? Ne sajnáld rá a gondolataidat és vegyél neki olyant amiről tudod,hogy szereti mondjuk én fiú vagyok de nem szeretném ha a barátnőm sütit sütne nekem annak csak apukám örülne ha anyukám sütne neki valami finomat. Egy jó márkájú parfümnek viszont örülnék. Én is meglepem a barátnőmet mert meg érdemli és iszonyatosan szeretem
2017. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Így igaz azért veszünk ajándékot mert ki fejezük vele, hogy gondoltunk rá és megérdemli. Együtt lenni minden nap lehet úgy ahogy február 14 én is, és kapunk a szerelmünktől egy emléket amire idővel emlékezünk, hogy ezt valentinkor kaptuk tőle
2017. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl van reagálva a valentin nap.

Vegyél neki csokit vagy vmi apróságot aminek tudod hogy örül. Általában a nők kapnak csokit, virágot a párjuktól de ez nem szülinap és nem karácsony hogy nagy képernyős tv-t vagy új laptopot vegyen az ember.

2017. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!