Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hogyan álltok a Valentin naphoz?

Hogyan álltok a Valentin naphoz?

Figyelt kérdés

Fiuk! Terveztek vmi romantikusat?

Lányok! Ti számitatok vmi meglepetésre?



2017. febr. 11. 20:08
1 2
 1/15 Kovács Elu válasza:
100%

maradok a nutellánál:D


15/L

2017. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
38%

Én tevezek de nem romantikusat hanem a legújabb rakétámat, elakarom hagyni a "Földet" ha lehet így hivni ez és kilyukasztani ezt az ózonréteg nevű dolgot az űrhajómmal :')

Aztán meg mindenki lefog égni, mert jönnek a feketék, akik beoltanak mindnekit és a világ elpusztul majd összeomlik a téridőkontínum újjá születnek a dinók és jönnek az angyalok, hogy megmentsék a FÖldet, de ekkor megjelenik Lucifer és elhozza az örök kárhozatot az emberekre, legalábbis ez a terc és mind egy napra, de ha nem sikerült azt majd érzékelni fogod, ha meg igen azt is.

2017. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
94%
Másoknak Valentin nap, nekem Ricsi szülinapja:D
2017. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
pontosan olyan nap mint a többi, nem kell túllihegni
2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
szarok rája...
2017. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Várom. Lehet hogy valakitől kapok valamit:)

14/l

2017. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Ha szomorúnak/magányosnak éreznéd magad Valentin napkor, gondolj arra hogy életed szerelme valószínűleg boldogan tölti majd a napot és végigd_ .gja az éjszakát a párjával és le se szarja te mit gondolsz & te nem tehetsz ellene semmit."
2017. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Anyósoméknak nem lehetett gyerekük, ezért egyedülálló vagyok. Így a Valentin nap sem hoz különösebben lázba.
2017. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen hidegen hagy. Szerencsére a páromnak eszébe se fog jutni, de ha mégis, nem fog máshogy viselkedni, mint máskor.

Nekem inkább a Halloween jön be (kivéve a tököket, azok elég unalmasak) s ha valaki mégis adni akar nekem valamit Valentin-napra, az lehetőleg egy koponya legyen, mert azt bármilyen nap szeretek ajándékba kapni (ha emberi és valódi, akkor nagyon bevágódik nálam, de a sajátja nem ér). Jó, megeszem a csokit is, főleg, ha nincs benne cukor, laktóz vagy szója, de édességben a sajátot szeretem. Legyen inkább koponya, az maradandóbb s személyesebb.


A páromról pedig tudom, hogy NAGYON örülne egy plüss inostranceviának, de már közöltem vele, hogy csak emiatt nem fogok megtanulni plüsst készíteni a közeljövőben.


Az ilyen fodros pirosszíves rózsaszín malackák és társaik valahogy nem tudnak lázba hozni a végtelen fantáziátlanságukkal s giccsességükkel. Ma jártam bent a városban, nagybevásárlás mián, kicsit sokkolt a látvány.

2017. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nagy hancúr lesz a csajommal, mereven állok hozzá.
2017. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!