Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiuk! Orulnetek ennek az...

Fiuk! Orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
Kozeledik a valentin nap, tudom, hogy nem az ajandekokrol kellene hogy szoljon ez az egesz, stb. A baratommal mindig meglepjuk egymast valami aprosaggal, most is szeretnek neki adni valamit. Megbeszeltuk, hogy senki nem kolt a masikra, o vesz nekem egy rozsat, en neki egy csokit es kesz. Arra gondoltam, hogy vennek neki 750grammos nutellat mert imadja es egy kaki alaku parnat aminek sziv alaku a szeme ( [link] szerintetek jo otlet vagy inkabb nezzek valami mast? 18l es 18f
2017. febr. 12. 12:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki :D Legalább nem a szokásos dolog és megmosolyogtatna :D + nem veszed legalább túl komolyan ezt az ünnepet, azt nem tudom barátod mit fog szólni hozzá, mindenkinek van egyéni véleménye.
2017. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A nutella jó lesz, a párna meg... Én jót szórakounék rajta, a barátod nem biztos :,D
2017. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
*szórakoznék
2017. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ennel jobb otletet nem is hallottam, szerintem en is veszek iden Valentin-napra egy kaki alaku parnat a paromnak mert szeret kakilni.
2017. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges kacat.

Vegyél neki animés testpárnát.

2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ez k.va jó!!! :DDDD

Én is ilyen "hülye" barátnőt akarok! :D

2017. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszt😃 Megvettem, remelem tenyleg igazatok lesz es o is orulni fog😄
2017. febr. 13. 16:25
 8/9 Serpent válasza:
100%
Ha valakinek virágot veszünk úgy adjuk át, hogy "-virágot a virágnak.-" de ez egy sz*r, és te úgy adod át, hogy "-sz*rt a sz*rnak.-"? 😝
2017. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
Utolsó kommentelő sírok😅😅Ebből szerintem semmi jó nem fog kisülni.Kb.ezzel arra is gondolhat hogy a kapcsolatotok egy nagy kaki 😕De hátha neki ez az ajándék a nyerő,főleg ha van valóságalapja a kérdésnek.
2017. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!