Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mivel lepitek meg idén párotok...

Mivel lepitek meg idén párotokat Valentin nap alkalmából?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A párom nem Valentin , így nem is veszek neki semmit, ill. számára semmi különös meglepetéssel nem készülök, Valentin nap alkalmából.
2018. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmi olyat amit amúgy nem szoktunk. 2-3 randit próbálunk minden héten beiktatni és mivel együtt élünk általában látjuk egymást minden nap. Én azt mondom hogy inkább programot szervezz mint ajándékot.
2018. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy asztali órát kap.


Nem értem, hogy az, aki nem ünnepli a Valentin napot egyáltalán miért szól hozzá egy ilyen kérdéshez

2018. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
3-as. Aki nem ünnepli, az nem ad semmit. Ez is válasz. Mi sem adunk egymásnak semmit.
2018. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ja, utolsó, ez roppant okos válasz. Tehát ha egy Vega felteszi neked a kérdést, hogy milyen húsmentes ételt ismersz, akkor a birkaporkolt a tökéletes válasz, ugye?
2018. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
27%
Én semmit sem veszek neki, mivel egész évben utáljuk egymást és gyűlöletből vagyunk együtt, semmi értelme 1 napig eljátszani, hogy szeretjük egymást. Mi úgy szoktunk megemlékezni erről a napról, hogy amikor a pasim megver, nagyobbakat üt a szokásosnál, én pedig különlegesen válogatott szidalmakkal ócsárolom az anyukáját. Jó ha tudjátok, hogy minden pár utálatból van együtt és a valentinnapot csak iróniából találták ki, hogy a párok ilyenkor még jobban érezhessék egymás iránt az utálatot.
2018. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vegyél neki egy baseball ütőt, az jól jön ha meg akar verni!
2018. febr. 5. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Mi semmi különössel nem készülünk. Valami édesség, valószínűleg szív alakú csoki.

Meg lennék Valentin nap nélkül is. De egyébként is szoktunk egymásnak kedveskedni kis apróságokkal, mindenféle alkalom nélkül is, szóval úgy vagyok vele, hogy akkor most miért ne.

2018. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Virág, mozi és utána egy kellemes vacsora terv.
2018. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én egy televíziót vettem neki
2018. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!