Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Tudnátok ötletet adni ajándékr...

Tudnátok ötletet adni ajándékra, férfinak?

Figyelt kérdés

7honapja vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk. De sajnos semmi ötletem nincs,mindene megvan.

Vettem mar neki közös pólót, plusst, párnát, pénztárcát, parfümöt, "kupont" stb.

Tudod, hogy annak is örülne, ha elmennenk pl.moziba,vagy csak itthon megneznenk egy filmet. De mégis szeretnék neki valamit venni.

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. jan. 29. 20:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Zippo.


De SEMMIT ne gravíroztass rá!

2019. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért? 😱

De köszönöm, már lesem is.

2019. jan. 29. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jobb bor vagy ital, amit szeret? Ha van autoja, akkor abba vmi.
2019. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sosem iszik, illetve majd most vesz új kocsit, az övé teljesen meghalt. :(

Ennyire nehéz.

2019. jan. 30. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem bántásból, de sose értettem ezeket a kérdéseket. A te barátod, együtt is élsz vele, és tőlem, -aki nem ismer egyikőtöket se- kérdezed meg, hogy minek örülne a párod? :)

Hogy tud így két ember együtt élni, ha ez se megy? :)

2019. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint leirtam a kérdésben is, mindene megvan, és már rengeteg dolgot is vettem neki, nem csak alkalmakra. És ötletet kértem, hogy hátha kapok valami ihletet.
2019. jan. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!