Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomot vagy Marokkót...

Egyiptomot vagy Marokkót válasszam? Melyik biztonságosabb, érdekesebb?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ez az érdekes szó kicsit visszatetsző, de érdekelne, ki melyiket ajánlaná. 1 hónapra mennék ki egy cserekapcsolatra, Afrikából e kettő ország közül lehet választani. Melyik biztonságosabb? Mire kell nagyon odafigyelni? Nőként mennék ki egyedül, igazából egy egyetemre, de kirándulgatni többen mennénk kísérővel. Arab országban még nem jártam, csak a Távol-Keleten.

Előre is köszönöm a segítséget! (jövőre mennék nyáron)



2019. okt. 14. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Téged melyik kultúra érdekel jobban? Nézz már körül a neten és válassz aszerint.

Én egészen biztos hogy Egyiptomba mennék,de nem vagyunk egyformák...

2019. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Marokkó izgalmasabb. Biztonságosnak kb biztonságosak ha betartod az alapvető szabályokat.
2019. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Marokkó határozottan biztonságosabb, mert politikai szempontból jóval stabilabb Egyiptomnál.
2019. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Milyen alapvető szabályokra gondolsz? Fedetlen vállal nem illik mászkálni azt tudom, én vallásos vagyok, szóval hogy szent helyre nem megyünk így az okés. Vagy nőként mászkálni egyedül nem annyira nyerő erre gondolsz? Angolul viszonylag jól beszélek.

Egyébként köszi a válaszokat!

2019. okt. 14. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is marokkót ajánlanám, egyrészt biztonságosabb is mint egyiptom, pláne nőként, de azért ott is megeshet hogy valaki felajánl pár tevét érted... Marakesh és Casablanca ikonikus városok, nagyobb a varázsuk mint kairónak vagy alexandriának. Marokkóban elég sikeres volt az arab tavasz, szóval toleránsak más kultúrákkal, szóval a legtöbb helyen még a hajadat sem kell letakarnod. Persze a templomaikat ott sem nézheted meg.

Valamint még egy pont mellettük hogy sokkal nagyobb eséllyel beszélnek angolul spanyolul vagy akár franciául mint egyiptomban. Mellesleg közel van az EU határa is

2019. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!