Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dublin vagy Lisszabon az...

Dublin vagy Lisszabon az érdekesebb főváros egyedüli backpacker utazóként? (a többi európai fővárosban voltam már).

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dublin nem olyan izgalmas önmagában, ppusz kimondottan drága. Én személy szerint szeretem, de csak azért, mert az írek az egyetlen nyugat-európai népség, akiket kimondottan szeretek.

Lisszabon csodálatos.

2019. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
+1 Lisszabon
2019. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lisszabon hangulatos, de engem azért meglepett, hogy milyen koszos, amolyan "lepukkant". De megéri elmenni, mert tényleg van egy varázsa. Plusz a környéken is tök jó látnivalók vannak, Sintra pl. szerintem gyönyörű.

Dublinban nem jártam.

2019. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dublinban élek és imádom, viszont nem különösebben érdekes (egy nap alatt bejárható) és ahogy írták előttem is, borzasztó drága. Írországot a természeti szépségek miatt éri meg meglátogatni, de ezeket nem Dublinban találja meg az ember, autó nélkül pedig nehézkes és drága eljutni egy csomó helyre.

Én is Lisszabonra szavaznék, vagy esetleg ha összekötnéd Portoval akkor szuper kirándulást összehozhatsz belőle.

2019. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!