Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen Tunéziában az ellátás?...

Milyen Tunéziában az ellátás? Jó az étel? Halak kagylók?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kaja jó, csak flakonos vízet vegyél, és utcai árusoktól zöldséget, gyümölcsöt, készételt ne. kicsit büdös volt az országban, de szerettem, tetszett.
2010. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát ez a szálloda minőségétől is függ de 3 csillagtól már egészen jók vannak. Az első válaszolónak teljesen igaza van amennyiben ilyen dolgokra vágysz a szállodán belüli éttermekben keresgélj. Illetve étkezéseknél általában "terülj terülj asztalkám" van vagy ha előfizettél oinclusive-ra tudod miről van sző te úgy egyébként is (svédasztal).Körülbelül ennyi. = )
2010. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az előző két válaszolónak igaza van. Utcán ne egyél, ha gyümölcsöt veszel, jól mosd meg. Egyébként voltunk 3 * szállodában is , jó volt, változatos, tengeri herkentyűk is vannak. A 4 * még jobb, nagyobb a választék, és a kajánál is sok a gyümölcs és sokféle. Nem lett hasmenésünk, de csak palackozott vizet vegyél. A gyümölcsöt a szállodában mostuk meg csapvizzel, jó volt. Jó nyaralást.
2010. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem rég voltam ott és nekem nagyon tetszett...4 csillagos szálodában voltam és nagyon jó volt a kaja az emberek viselkedése a szoba, minden....

ivóvizet tényleg venni kell, de fogmosáshoz használható

remélem elmész, ert nagyon megéri, jó élmény lesz:D

2010. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

meg is jöttünk, nagyon jó volt, kaja is ... csak a két éves miatt aggódtam egyébként, de az a sok péksüti.... !! húh.

senkinek nem lett hasmenése nálunk.

2010. aug. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!