Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába ingyenes a gyógyszer...

Angliába ingyenes a gyógyszer ellátás?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségei vannak egy leszázalékolt anyának,kaphat-e valamilyen jövedelmet,mi és mennyi idő kell akoz h kapjon jövedelmet, ha kint szeretnének lakni?légyszi- köszi a válaszokat előre...
2011. szept. 3. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne ingyenes? Máshol az, vagy mi? Főleg úgy, hogy másik országból odamegy, aztán gondolja, hogy ingyen van neki, mert az milyen jó biznisz az országnak... A jövedelmet úgy szokták, hogy elmennek dolgozni.
2011. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

"kaphat-e valamilyen jövedelmet"


Ha dolgozol akkor kapsz jövedelmet!!


Egyébként ingyenes gyógyszer nincsen, nem is értem honnan vetted!


Amúgy Angliában most lett megszigorítva a rendszer, BÁRMILYEN TÁMOGATÁSHOZ, SEGÉLYHEZ, JUTTATÁSHOZ LEGALÁBB 12 HÓNAP IGAZOLT MUNKAVISZONY KELL!!!!!


Lakni ki lehet menni, mert szabad mozgás van, de csak akkor kapsz jövedelmet, ha DOLGOZOL!

Amúgy ne is haragudj, de egy icipicit nagy az arcod, mert még egy percet nem dolgoztál Angliában, de már az adófizetők pénzére vágysz!! Szégyelld magad de nagyon! Gondolom otthon is az ingyenélő, "halmozottan hátrányos helyzetű" emberek csoportját gyarapítod!

2011. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hoóógyne, csak fizess adót is.
2011. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Az orvosi ellatas az ingyenes,viszont fizetni kell a gyogyszerekert itt is.

Az otthoni gyogyszer arakkal ellentetben azonban mondhatni,hogy egyenarban vannak.

Mivel le vagy szazalekolva(jovedelmed van ebbol?tetelezzuk fel,hogy van)akkor semmire sem vagy jogosult.

Ha azonban kint dolgozol 26hetet utana lehet igenybe venni kulonfele tamogatasokat.

2011. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a bunkó, és okoskodó válaszokat Mr HÜJÉKNEK tisztelet a kivételnek akkik megtiszteltek nem megalázó válaszaikkal,köszöm nekik.. többségnek-Komolyan...hogy lehettek ilyen okoskodó bunkók..?! 19:43-nak ha nagy arc lennék bunkóóókám..! egyáltalán nem tettem volna fel a kérdést... Mit tuttok ti az egész történetről azért mer nem részleteztem...és NEM NEMKEM HANEM AZ EGYIK KEDVES BARÁTNŐMNE nézek utánna aki SZINTE HALÁLOS BETEG. hogyan mennyen el dolgozni..?!gyógyszerek nélkül meghalna.. A férje van kint Angliába mert itt sok a tartozásuk és szeretnék igy rendezni.mivel sok idő kell hozzá a beteg feleségét is magával kell vinie,hogy ne legyen egyedül és a férje mondta neki hogy ingyenes... ezért kérdeztem utánna goldoltam vannak rendes tapasztalt válaszolók... csalódtam.. Igen, tapasztaltak... a bunkóságban....!! úgy látom sok bunkóó van itt fent... (szégyeljétek magatokat..)
2011. szept. 4. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!


A kérdésedből nem az derült ki amit az előbb leírtál!!!!!

A kérdésedből arra lehetett következtetni, hogy csak a különböző támogatásokra fáj a fogad!!


Ha szépen leírtad volna rendesen azt, hogy mire vagy kiváncsi pontosan, akkor kaptál volna más választ is, de így sajnos sokaknak más jutott eszébe a kérdésről!


Egyébként pedig itt Angliában nem ingyenes a gyógyszer, nem tudod, hogyan állíthat is bárki ilyet. Itt is vannak recept nélküli gyógyszerek és receptre kaphatók is. DE! Ezekért úgyanúgy fizetni kell, mint otthon! Ha valmi olyan speciális gyógyszer kell a barátnődnek, akkor sem kaphat ingyen, mert ahhoz igazolt angliai egészségügyi járulékfizetés kellett volna, és mivel nem volt munkaviszonya, így járulékot sem fizetett. Magyarán semmit nem tett a közösbe, így nem is vehet ki belőle!

2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jogosult lenne az ingyenes gyógyszerre, de nem vagyok benne biztos. Én kismamaként ingyen kapom a gyógyszert a baba egy éve koráig.
2011. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!