Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kairó vagy Jeruzsálem szebb?...

Kairó vagy Jeruzsálem szebb? Árak hol jobbak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 20:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Viccen kívül érdekel minden ember infoja

Neked melyik országok tetszettek legjobban ahol voltál is?

2020. ápr. 26. 22:03
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Az 54%-os úriember egy igazi iszlamofób szerencsétlen, aki életében nem járt Ásotthalmon túl, de minden muszlim többségű országot leputriz minden kérdésben.
2020. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen egyetertek a 13.-s vqlqszoloval az 54%-s egy idiota. Kairo harmadik vioagbeli varos ez teny de hogy nem putri az biztos. Nezegessel kepeket. 3-4 napot siman el lehet tolteni a varosban. Csak a vilag egyik legerdekesebb muzeuma egy napot elvisz.
2020. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kairo?koszos mocskos.tele félbemaradt épitkezésekkel.hatalmas forgalom.

Ha nem lenne a közelébe Giza, a piramisokkal,kutyát se érdekelné.

én egyszer nyaraltam hurgadan,de mivel a buvárkodás nem vonz,a piramisokat meg luxort láttam,tőbbet vissza nem akarok menni!

2021. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kairó egyáltalán nem egy nagy szám. Szemetes, koszos. Tele van félbehagyott épületekkel, nem egy szép hely. Ahogy a fentiek írták, a piramisok nélkül nem lenne semmi turizmus ott.


Jeruzsálem szebb, bár nekem ez sem a legszebb. Van a történelmi negyedben sok fontos, és szép epület, de összességében nem egy nagy szám.


Az árak Kairóban lényegesen alacsonyabbak, de ott olyan terméket is kapsz. Azt meg ne mondja senki, hogy Kairóban jobb a közbiztonság, mint Pesten..

2022. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!