Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrikában voltál már?Melyik...

Afrikában voltál már?Melyik országban?Milyen volt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyiptom es Etiopia nagyon jo mindketto
2020. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Ghana, Etiópia, Csád.


Mind egy fos.

2020. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Uganda: zöld, tiszta, szép, modern családi házak sokfelé. Persze ez nem az egész ország, a főváros és környéke.
2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mauritius (Afrikához sorolt szigetország az India- óceánon, Madagaszkártól keletre Réunion mellett): gyönyörű sziget szép hegyekkel, kedves helyiekkel viszonylag jó közbiztonsággal, sok-sok egyedi látnivalóval. Meglepően sokszínű a helyi népesség: indiaiak, fekete afrikaiak és európaiak keveréke. Talán az egyik legjobb afrikai ország (a biztonságos) turizmus szempontjából.


Tunézia (itt 10 éve voltam utoljára): arab ország arab kultúrával. A szállodasorok környéke jó, biztonságos, a helyiek által lakott települések kissé lepusztultak, de a bazárok hangulatosak. Viszonylag kicsi ország, de annál változatosabb: északon mediterrán hangulatú hegyek erdőkkel, termékeny földekkel, délen kietlen, terméketlen sivatag amerre a szem ellát. A tenger jó, bár többször meggyűlt a bajunk a medúzákkal.

2020. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptomban voltam, még a mubaraki konszolidált időkben. Mivel az első harmadik világbeli ország, ahol jártam, volt mire rácsodálkoznom, számomra nyilván emiatt is és az őrzött ókori kultúrkicseik okán is egy kedves emlék ez az utazás.


Ezen kívül Zanzibáron voltam, ami Tanzánia része, remek kis paradicsomi sziget, szerintem jó kezdés Fekete-Afrikához, mivel biztonságos és aránylag rendezett hely.

2020. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2-es

Csádba hogyan kerültél?

Azért az elég komoly

Ismerek embert aki majdnem az egész világot bejárta de Csádban még ő se volt

2020. máj. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!