Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Voltál már Afrikában? Melyik...

Voltál már Afrikában? Melyik országban?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor hova szeretnél menni?

Én egyértelműen Egyiptomba:)


2012. nov. 28. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem jártam, de Szomáliába szeretnék menni mert nagyon kalandos az élet és ki akarom próbálni milyen kalasnyikovval lőni.
2012. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Én voltam egyszer Dél-Afrikában. Soha többet nem megyek az afrikai kontinensre.
2012. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
1-e ha kimész Szomáliába, akkor nem te fogszh lőni kalasnyikovval, hanem téged fognak lőni kalasnyikovval. Én nem voltam még Afrikában, de azt gondolom, hogy itt érdemes kicsit külön venni az észak-Afrikában található Maghreb-régiót, és a szub-Szaharai, vagy fekete-Afrikát. Az előbbi kategóriába az 5 északi ország (Marokkó, Algéria,Tunézia,Líbia és Egyiptom) tartozik, minden más fekete-Afrikához. A kettő között ég és föld a különbség minden szempontból. Én egyébként mind északra szívesen mennék, mind a többi részre, de persze csak egy-két biztonságosabb országba, mint pl.:Marokkó, Mauritánia, Egyiptom, Kenya, Botswana, Namíbia, Tunézia.
2012. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Tuneziaban voltam nyaralni, nagyon tetszett az emberek, kultura, tenger:)

14/L

2012. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
en egyiptomban voltam. szep volt jo volt vissza mennek
2012. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tunézia tetszett, a turista övezeteken kívül vidéken óriási volt a szegénység. Komoly hagyományokkal rendelkező terület, jó szállodák vannak és sok látnivaló (ha hajlandó utazgatni az ember az országon belül).


Egyiptom nagyon érdekelne, de mostanában nagy ívben el fogjuk kerülni, mivel nem tűnik biztonságosnak. Majd egy nyugodtabb, stabilabb időszakban biztosan megnézzük.


Fekete Afrikáról szinte semmit nem tudok, egyik oldalon érdekelne, de őszintén szólva a Távol-Kelet és Közép-Ázsia sokkal jobban.

2012. nov. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Tunézia és Egyiptom :)
2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is Tunéziában és Egyiptomban voltam. Olyan turista hely mint a többi...

Ha Afrika, akkor nekem egy igazi szafari túra jut az eszembe, ezért is vágyok például Kenyába, Botswanába, Dél-Afrikába, Tanzániába, Zimbabwébe és persze Elefántcsontpartba is csak mert jól hangzik az ország neve. :D

2012. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Voltam Egyiptomban, Tunéziában, Marokkóban, Algériában és itt is maradtam. Most megyek a szaharába. Tamanrasset-be. Alig várom.

Egyszer szeretnék elmenni Dél-Afrikába.

2012. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kenyába-Tunéziába sokszor, Egyiptomban egyszer de annyi elég is volt. Kenya a csúcs!
2012. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!