Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Namíbiában,hogy viszonyulnak...

Namíbiában,hogy viszonyulnak a fehérekhez?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Úgy mint a többi emberhez.
2020. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es ott nincs kimondottan fehérek elleni rasszizmus mint Dél-Afrikában?
2020. jún. 17. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltak furcsak esetek, és van egy kis feszültség, de azért ne úgy képzeld el, hogy nem lehet végigmenni egy nagyobb város utcáján. Nem mindegy, hogy az ország melyik részén akarsz téblábolni, bár ez más afrikai orsázgokra is igaz.

Keress rá: namibia white racism

Pl: [link]

2020. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

A turistáknak teljesen biztonságos. Talán a legbiztonságosabb ország egész Afrikában.


A helyi fehéreket azért nem szívlelik túlzottan, mert annak ellenére hogy a lakosság 8-9%-át teszik ki, a földek 80-90%-át birtokolják... :)

2020. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Én jópár éve voltam már,de nem éreztem semmi ilyesmit.Utazási irodával voltam,úgyh egyedül nem nagyon császkáltunk,de más afrikai országban se éreztem,pl Dél Afrikában sem,pedig állítólag ott nagyon durván jelen van a fehérekkel szembeni ellenszenv!
2020. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Namibiaban nyugat-europai emberek szeretnek a sivatagban motorturazni, es soha semmi bajuk nem esett.
2020. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!