Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van itt olyan aki Dél-Afrikába...

Van itt olyan aki Dél-Afrikában él? Milyen az élet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 18:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Egy barátom már bejárta a fél világot, ő mesélte, hogy szerinte borzalom az egész és soha többé nem megy oda. Közbiztonság nincs, és a rendőrség sem tesz semmit, csak, ha te fizeted.És persze őt is lazán kirabolták.
2010. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Huzamosabb ideig tartózkodtam Észak-Afrikában, de ez lényegtelen. Én pontosan tudom mi folyik ott. Röviden,ha nem nyaralni mész(bár nincs ott semmi látni/élvezni való),akkor csak 180centiméter felett, minimum barna öv, és pár ön védelmi fegyver,gáz spray sokkoló.Arról nem is beszélve hogy oltasd be magad az emberiség által ismert összes kórokozó ellen mielőtt étkeznél,vagy megfognál valamit. Pénzt meg külső forrásból szerezz,mert onnan annyit se fogsz összeszedni amennyire számítasz. És utolsó sorban válj immuninsá az összes ízeltlábú ellen.



Amennyiben ezen feltételek adottak,jó eséllyel túléled.

2010. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!