Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen az önkéntes munka...

Milyen az önkéntes munka Afrikában? Hogy lehet úgy kimenni, hogy ne kelljen előtte egy szervezetnek ingyen dolgozni és utána népszerűsíteni őket?

Figyelt kérdés
Ha voltál kinn önkéntes munkán, kérlek, írd le a tapasztalataidat! Hogyan lehet kijutni, hol lehet megszállni, milyen munkákat lehet végezni, milyenek az emberek, mennyire lehet megismerni a kultúrát, stb.
2011. máj. 8. 16:18
 1/9 anonim válasza:
100%

reklám helye. ha nem tudsz angolul az se baj elvileg nekik.

[link]

sok meló ingyen,de akik ide elmennek azok szivesen csinálják,a világ minden tájáról vannak,jófej mindenki,stb..

ezt tudom nagyon ajánlani!

2011. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te már voltál itt? Ha igen, mesélnél róla?
2011. máj. 9. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
18%
Ne menj, nehogy összeszedj valami betegséget! Inkább menjenek haza Európából segíteni a rokonok!
2011. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tapasztalatom, s életem legcsodálatosabb időszaka... s legnezebb, de csak ajánlani tudom. Írtam blogot: afrikainapjaim.blog.hu, afrikainapjaim2.blog.hu S nem melóztam semmit ingyen előtte a szervezetnek! Aiesec-en keresztül menj! Részletek a blogomban. Sok sikert!
2011. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, kicsik az esélyeid így kimenni. Max akkor, ha van párszázezer forint a zsebedben. De akkor minden lehetséges :)
2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha csak nincs orovosi végzettséged, vagy egy jó adag félretett pénzed, tényleg nincs sok esélyed kimenni.

Különben nem önkéntességnek, hanem ingyen nyaralásnak hívnák!

Mivel valamit adnod kell. Ha nincs meg a megfelelő képzettséged, amivel hasznukra válhatsz -ez általában orvosi-, az előtte ingyen dolgozós ajánlatt marad. :)

Én is ebben vettem részt, mint az első hozzászóló.

Sok munka, sok új ember, rengeteg tapasztalat.. Néha baromi nehéz volt, de megérte. Én éppen Indiában voltam, de afrikai lehetőségeket is találhatsz..

nézz utána, ha érdekel:

www.drh-norway.org

onkentes@drh-norway.org

2012. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

van egy magyar oldaluk, ahol találsz néhány infót magyarul, meg a linket a hivatalos laphoz is.

jó keresgélést! :)

[link]

2012. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

az előzőt javítva, ez a pontos cím:

[link]

2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!