Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha a Szaharába szeretnék...

Ha a Szaharába szeretnék költözni, melyik ország lenne az ideálisabb, ahol a sivatag is fekszik?

Figyelt kérdés

Valami oázis körüli kisvárosra gondoltam.Sokkal olcsóbbak az ingatlanok, mint itt, ahogy nézegettem.Arabul már tudok keveset, megtanulnék ha odaköltöznék.

Melyik lenne az ideálisabb ország, ami a Szaharában van?


2021. máj. 22. 14:01
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Nem fogsz odaköltözni, de egyébként Marokkó (kivéve a megszállt nyugat-szaharai részét, de oda úgysem engednek külföldit).
2021. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyiptom.
2021. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem a kérdés jellege alapján, hogy tudod, mire akarsz vállalkozni. Marokkóból és Egyiptomból még visszacsinálhatod, a többinél ez jóval macerásabb.
2021. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán Egyiptom, vagy Tunézia.
2021. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

XDDDD el nem tudom képzelni miért akarhat bárki is odaköltözni.


Amúgy, az egész térségben 3 olyan ország van ahol Európai ember túl tud élni tartósan, ezek Egyiptom, Tunézia és főleg Marokkó. Én talán Marokkót mondanám, mert viszonylag nyitott felfogású, a nyugati országokkal jó viszonyban lévő ország. Arra vigyázz, hogy a Délre található területekre ne menj, az ott Nyugat-Szahara, és ott szinte biztosan meghalsz.

2021. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Müller ádi ***** válasza:
100%
Marm
2021. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Müller ádi ***** válasza:
76%

Marokkó nem az atlasz hegység miatt

Mali félig erdős nem

Algéria nem nagyon délre leér

Egyiptom nem mert sok ott a kisváros és az északi része füves

Egyesült arab Emírségek nem mert sok a felhőkarcoló

Szaúd Arábia ugyanaz

Ausztrália még nem olyan sivatag

Nigéria erdő nem

Namíbia túl sok az állat

Uganda nem mert déli

Yemen túl sivatagi

Francia déli és antarktiszi területek nem túl jeges

Palesztína nem háborús övezet

Bahrein igen van ott egy kis sivatag sziget

2021. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha tudsz egy keveset is arabul, az nem biztos, hogy elég lenne. Alapból tényleg ki a franc gondol ilyenre?! Mármint értem én, hogy egzotikus, különleges, és van akit az ilyen táj/környezet érdekel. De akkor is gondolj bele, mert ez nem ennyire egyszerű. Nem csak annyi, hogy elmész, veszel valami olcsó putrit, és kész. Az élet nem ilyen egyszerű, ez nem egy játék.

Ha komolyan érdekel, akkor beszélj olyan emberekkel, akik ott éltek, vagy van tapasztalatuk ezekben az országokban, illetve felkészülten elláthatnak a szükséges infókkal, hogy ne ez legyen az utolsó élményed ezen a földön. Csak mert néztél Bear Grylls-t a TV-ben, még nem jelenti azt, hogy már mehetsz ezekre a helyekre.

2021. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!