Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országok vannak Afrikáb...

Milyen országok vannak Afrikában, amiket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Odautazni nem szeretnék , de kíváncsi vagyok😊

2017. dec. 9. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorlatilag mindenhol érdemes megfordulni a világban, de első körben ezekre szűkíteném: Marokkó, Egyiptom, Gambia, Szenegál, Kamerun, Kenya, Tanzánia, Zambia, Dél-Afrika, Szváziföld, Namíbia, Botswana, Uganda, Madagaszkár, Zöld-foki szigetek, Etiópia. Ez már szerintem kellő merítés, az országok biztonságosak (a konzuli szolgálatos riogatással nem kell foglalkozni).
2017. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletesen egyet értek a 2.-el. Bár én még odatenném Ruandát, Eritreát, Ghánát és Szudánt.
2017. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Marokkó tényleg szép hely 😊

Megy a zöld kéz !

2017. dec. 10. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Kenya, Tanzánia, Dèl Afrika, Szváziföld valóban biztonsàgosak, gyerekkel is (személyes tapasztalat) mondjuk Dèl Afrikában Johannesburg, Durban és Pretoria egyes negyedei pont nem annyira, de turista részeken semmi baja nem lesz az embernek.


Madagaszkáron voltam többször, nagy gáz ott sincsen bár Tana utcáin este fehér embernek azért nem ajànlatos egyedül mászkàlni, neppal is csak úgy, ha nincs rajtad ékszer vagy hivalkodó cucc. Ennek ellenére èn egyedülàlló nőként abszolúte nyugodtan mászkàltam, igaz nappal, de nem lett semmi bajom.


Illetve ott van még a Mascareignes szigetvilág ami gyönyörű és abszolúte biztonságos (na jó Comore-i szk kivételével talàn). Réunion (ami egyébként Franciaország része tehát EU), Mauritius, Seychelle szigetek mimd Afrika részei földrajzilag.

2017. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Líbia
2020. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!