Kezdőoldal » Utazás » Afrika » A Dél-Afrikai Köztársaság...

A Dél-Afrikai Köztársaság nagyvárosaiban (Cape Town, Johannesburg, Durban) milyen az éjszakai élet, biztonságos városnak számítanak egy turistának?

Figyelt kérdés

Dél-Afrikai Köztársaság Afrika leggazdagabb országa.

Azt olvastam, hogy több millió európai ember él az országban az afrikaiak mellett, vannak európai és igazi afrikai hangulatú városok is.


Az volna a kérdésem, hogy az ország nagyvárosaiban milyen az éjszakai élet, vannak jó turistás helyek a városokban, és az óceánparti Durbanben, ahol trópusi az éghajlat, mennyire jellemző a sétálóutcákon az esti diszkódömping, mint például Ibizán vagy Thaiföldön?

Lehet jókat sétálni a városokban? Kellemes a légkör?



2021. júl. 3. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Cape Townban a gazdag belvárosi negyedekben tudsz nyugodtan bulizni. Johannesburgban meg se próbáld! Egy volt brit kollégám kint dolgozott a cég johannesburgi irodájában fél évig. Mesélte, hogy az egyik kollégáját megkéselték egy szórakozóhelyen.
2021. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

11

Ki az az idióta aki elmegy addig azért hogy discoba menjen?

2021. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem azért mész oda, de ha elmennék két hétre, egy este én is buliznék.
2021. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Fokvárosnak vannak tűrhető részei, de Johannesburgot messze kerüld el!
2021. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Azért vannak it igen félrevezető válaszok, nekem rokonok élnek kint és 1. osztályba ott jártam iskolába( Johannesburg) azóta is sokszor járok vissza. Johannesburgban semmi problémám nem volt soha, megszoktam melyik negyedekbe szabad menni és melyikekbe nem,(BP-n se megyek be a hős utcába) . Sandtonban vannak az europaihoz hasonlo klubok, bárok, éttermek, nyugodtan bulizhatsz ott az ég világon semmi bajod nem lesz. Fehér 18 éves fiú vagyok eddig senki se kötött belém se a barátaimba. Megbízható App-ról hívott Überrel szabad csak járkálni még esetleg 3 utcányi távolságot is. Ha betartod a szabályokat nagy valószínűséggel semmi bajod nem lesz
2021. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ezt meg kihagytam. Ilyen helyeken mint a Nelson Mandela Square, Melrose Arch, Rosebank belső sétálóin nyugodtan lehet sétálgatni, viszont a rendes nyílt utcán én sem ajánlom. Egyébként ha tengerparti bulikra vágysz szerintem Fokvárost válaszd, nekem Durban sosem volt valahogy szimpi.
2021. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Fehéreknek kellő óvatossággal élvezhető, neki veszélyes: https://www.youtube.com/watch?v=94LPq8-s4cM
2023. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!