Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ki volt már itt nyaralni?

Ki volt már itt nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyiptom>Hurghada>Hilton Long Beach Resort

Aki volt már itt az írjon véleményt!!


2010. szept. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi kereken 6 éve voltunk ott nászúton, 2 hétig.

Eredetileg nem ebbe a szállodába mentünk volna, de mivel azt feltöltötték, ide tettek bennünket.

Mi meg voltunk elégedve.

A reggeli, és a vacsora több, mint bőséges volt.

Főleg a péksüteményekre emlékszem vissza szívesen.

Mivel egy egyiptomi 5 csillagos valóban nem 5-nek számít Európában, ez meglátszott, pl a takarításon. Nem volt vészes, minden nap jött takarítani egy arab srác. (Haszni-nak hívták, és jó fehér volt a foga:))

Mi nem a főépületbe voltunk, hanem az egyik villájában.

Amúgy hatalmas területen terül el a szálloda.

Mikor mi voltunk, az volt azon a részen az utolsó szálloda, de azóta biztosan épült még pár.

A tengerpartja, szép, és tiszta volt.

ha kérdésed van, válaszolok.


Szilvi

2010. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptomban voltam, de nem elveztem, mivel augusztusban jartam ott, s akkor nagy hoseg volt.


Viszont az ismeroseim szerint telen kell menni, mert akkor nagyon jo az idojaras, kellemes.

2010. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron voltam és nem volt elviselhetetlen a hőség, jól éreztem magam. Télen én nem mennék, mert a tenger télen ott is hideg a fürdésre. Szállodának én a Palm Beach-et javaslom.
2010. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt olvashatsz róla véleményeket minden mennyiségben. Ezen az oldalon érdemes utánanézni mindig, mielőtt bármit lefoglalsz. Olyanok írnak, akik már voltak ott.

2010. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
am én 3 éve csak oda járunk nyaralni,nagyon jó,jövőre is odamegyünk
2010. szept. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!