Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába biztonságos menni...

Tunéziába biztonságos menni nyaralni most? Az északi részen Monastirba.

Figyelt kérdés
Monastirról azt irták hogy Fokozott biztonsági kockázatot rejtő ország és térség. Szeretném megtudni hogy biztonságos ide menni nyaralni?
2011. máj. 30. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

""Fokozott biztonsági kockázatot rejtő ország és térség.""


FOKOZOTTAN NEM BIZTONSÁGOS !!!


(Melyik szót nem érted??)

2011. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a biztonsági kockázat szót. Ha fokozottan nem biztonságos azt mond meg: Ismerősünk Djerbáról sértétlenül megúszta a nyaralást. Pedig aazt mondják messze kerüljék el -.-. ez 1. Most a 2.: Azt mondják sousse meg monastirba menni biztonságos. ÉN MEGALÁZKODOM ELŐTTED HA A: Blikk, RTL-ben és TV-2ben a híradó valamint a 10 utazási irodából 8 hazudik hogy biztonságos. Azért kérdeztem a kérdést hogy tényleg biztonságos-e. Lehet nincs TV-d :).
2011. máj. 31. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi voltunk Monastírban még régen és azt gondolom,hogy mivel a reptérről, rögtön mentek is a szállodához, nem hiszem, hogy gond lenne. Olyan, mint Egyiptom, úgy őrzik a túristákat, mint a gyémántot.
2011. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

A kockázat azt jelenti, hogy vagy se*gbe lőnek, vagy nem!!

Ha nem találtak el,

akkor nagy arccal visszajössz, hogy neked volt igazad.

Ha meg eltalálnak, akkor meg lepedőben hoznak majd...


Ha nem csak néznéd a TV-t, hanem látnád is,

akkor feltűnne, hogy rengeteg tunéziai menekült el az országából!!!


Amúgy nagyon hülyén fogsz kinézni, ha majd a Blikket lobogtatod a tengerparton, miközben szaladsz az üldözők elől...

2011. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem bliket lobogtatok xD. Én majd a telómon olvasgatom a netet mivel wifis szállodába megyünk. Mégis sok utazási iroda mondta nekünk azóta is hogy biztonságos Monastir és Sousse meg az északi rész. Azt mondták délre ne menjünk. Djerbát meg messze kerüljük el. Mondtuk neki a sztorit az ismerősünktől és azt mondta hogy szerencsés. De Monastirt biztonságosnak mondta.
2011. jún. 2. 14:15
 6/11 anonim válasza:
meghaaaasszszzzz!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mi már lefoglaltunk egy utat Tunéziába és minden utazási iroda azt mondta biztonságos. Majd meglátjuk :) Ha 25-én hazajövök akkor leírom mi volt :).
2011. jún. 10. 12:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Még élek :P
2011. jún. 25. 19:11
 9/11 anonim válasza:
54%

Sziasztok. Mi most megyünk először Tunziába, de enyhén szólva fosok a helyzettől... Skorpiók, kígyók, lázadás, bacik és vírusok... Milyen volt az utatok? Mesélsz pár dolgot?

Köszi.

Péter

ocell@freemail.hu

2011. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%

Úristen, ez a baj a mai társadalommal, hogy a teljesen sötétek (kívül.belül) fentmaradhatnak

Szerinted a fokozott biztonsági kockázat azt jelenti hogy aki megérkezik a repülővel azt egy sörtűzbizottság várja amint kilépnek a terminálból, vagy esetleg az országhatáron lévő föld-levegő rakétákkal várják őket, netán néhány MIG pilóta átinteget hozzád ?

Bakker!

2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!