Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba hogyan érdemes...

Egyiptomba hogyan érdemes menni, utazási irodával és turista vezetővel, vagy inkább egyedül (családdal)?

Figyelt kérdés

Hogyan olcsóbb hogyan érdemesebb?

Már nem tudom hol néztem, 2 főre, 7 napra ha jól emlékszem 1,2 millió forintra jött ki, repülőjeggyel együtt. Az drága vagy ilyen árak vannak?



2022. okt. 4. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Egyiptom utazási irodával olcsóbb, mint egyéni szervezésben.
2022. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En egyeni szervezesben voltam es az az 1.2 M egyeni szervezesben max 600E luxusban.
2022. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ténylegesen Egyiptom érdekel, vagy csak egy szállodában akarsz ülni egy hétig a medencénél? Nem mindegy.
2022. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy Egyiptom
2022. okt. 5. 05:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi két főnek, 6 napra 600-ból hoztuk ki, MINDENNEL. Kaja, repülés, szállás, szuvenírek, programok, országon belüli utazás.

Valszeg az utazási iroda több programot is ad, de ez 1,2 milla nekem akkor is sok.

2022. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyéniben olcsóbban kijössz, főleg ha főleg városnézés lenne a cél. Voltak olyan panaszok társasutazáson, hogy ez meg az miatt nem tudtak megtartani programokat. Voltam már ilyenen, de engem a többiektől függés idegesít, meg nincs is annyi időd megbámészkodni a nevezetességeket. Csak a hotelgettó miatt nem érdemes Egyiptomig menni, de ha az a cél, akkor bátran kérj ajánlatot.
2022. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is egyéniben. Csoportosat gyakorlatilag csak turistagettóban döglést szervez minden magyar iroda.
2022. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Művelt, jó ízlésű embert miért ne érdekelhetné a világ egyik legősibb kultúrája?
2022. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!