Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan tudnék Egyiptomba...

Hogyan tudnék Egyiptomba utazni mint nem turista? Milyen költsége van, az utazásnak és egy szállásnak? Kérek tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem jo turistakent?
2021. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van több lehetőséged, mehetsz pl. üzleti útra. Ha ott él egy rokonod és hozzá kimész, akkor az családlàtogatás. Ha kiutazol és nem térsz vissza, akkor az kiköltözés.


De ha az országot akarod csak látni, akkor az turistáskodás.

2021. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy barátomhoz megyek, huzamosabb időre, de lehet hogy ott maradok
2021. febr. 7. 11:05
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
96%
Konzuli szolgalat honlapjat olvasgasd
2021. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utazás: skyscanner.com-on megnézed (EgyptAir szokott közvetlenül repülni, nem tudom, a vírus miatt most hogy van)

szállás: booking.com-on körülnézel az adott városban, olcsótól a csillagos égig minden van

vízum: 25 dollár volt, mikor utoljára kint jártam, reptéren fizetendő

megélhetési költségek: elég olcsó ország, készpénz legyen nálad, mert kevés helyen fogadnak el kártyát és kevés az automata

kint tartózkodás: úgy tudom, 30 nap, utána hosszabbítani kell a vízumot, ami drága, bonyolult és többe kerül, mint a bírság, ha nem hosszabbítod (reptéren elvileg ellenőrzik, meddig voltál az országban, gyakorlatban nekem eddig mindig leszarták)

2021. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítet.
2021. febr. 7. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak a te érdekedben kérdezem: te ugye nem nő vagy, a kinti barátod pedig egy helyi fiú, aki Messengeren, WhatsAppon vallott neked szerelmet végtelenszer?


Mert ez kint egy komplett iparág, lehúzni a magányos európai nőket pénzzel és házasság után EU-s letelepedési vízummal.

2021. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, bennem ez fel se merült, pedig tényleg létező veszély (ismerek ugyan ellenpéldát, ahol boldog házasság lett a német nővel, és azóta is kint élnek, de messze nem mind ilyen...)
2021. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok magyar nő jár ki az arab szeretőjéhez. 40-50-60 évesek, huszonéves pasijuk van és még el is hiszik szerelmes bele a srác. :D
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!