Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kenya,Tanzánia 5 millió/ fő 3...

Kenya,Tanzánia 5 millió/ fő 3 hétre,ez sok vagy normális ár ilyen utazásért?

Figyelt kérdés

Ketten mennénk a feleségemmel.Nézegettük a többi utazási irodát is,de hasonló áron vannak.

Sajnos egyedileg nem tudunk utat szervezni mert papirok engedélyek is kellenek.

Megyünk nemzeti parkokba,szavanna túra,országjárás,nagyobb városok megnézése.


2022. okt. 27. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem soknak tűnik, én egy útért biztos nem fizetnék ki ennyit, még ha a holdra vinnének akkor sem.
2022. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Pofátlanul sok, én Tanzániát Zanzibárral, szafarizással, Kilimandzsáróval kihoztam pár éve 600k-ból 2 hétre és finoman szólva nem szenvedtem hiányt.


Az nyomja meg ezeknek az árát, hogy mindig ilyen idióta drága szafarik vannak az árban, meg persze nagyon vaskos irodai haszon.


Afrika legkönnyebben utazható országai között vannak, simán el lehet intézni mindent egyedül. Ha lenne 5 millió forintom erre a projektre, akkor inkább mennék az Antartkiszra, még az is lazán kijön belőle.

2022. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Kenya egy honap ketten kb 800E forint volt 2020-ban. Ennyit soha nem fizetnek semmilyen utert.
2022. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Tehát két főre 10 millió + a sallang...


Sajnos én nem bírom az ilyen olcsó, spórolós utazásokat.

:)

2022. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
94%
Kinek mi a normalis.....van aki ezt félmillióból kihozza meg van akit úgy levesznek mint a nagykabátot 5millióval....
2022. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
240 ezer forint naponta? Nekem extrém soknak tűnik.
2022. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
87%
Nagyon drága.
2022. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi van benne?

Számolj!

Repjegy pl Kilimanjaró Budapest túristaosztály 290 e

a dzsipp és a guide bérlése 400 USD/nap

parkbelépők 60-70 USD

Vízum 50 USD

és akkor ehhez jön még a szállás.

Ebből aztán választhatsz minden félét. Van aki szeret 10-20 dollárért aludni én ragaszkodom a saját fürdőhöz és a kényelmes ágyhoz. Az úgy kb 150 USD a parkokban, tranzitvárosokban meg lehet úszni 20-30 USD-ból, de határ a csillagos ég, tudok neked napi 1,2 millióért is.

Legutóbb olyan helyen aludtam ahol 250 USD/fő volt 1 éjszaka. De az a szállás olyan is volt, hogy megért ennyit.

Szóval 3 hétre

21*200 USD = 4200 autó+vezető

21*150 USD = 3150 szállás

Azaz csak a szállás + az autó közel 3 millió.

kb fél milla most a repjegy.

A kérdés az is, hogy kértetek-e magyar nyelvű csoportkisérőt? Mert az is megdobja az árat.

Szóval biztosan tesz rá az ügynökség de kérdezzétek le a szállásokat vagy kérjétek meg őket, hogy foglaljanak olcsóbb helyekre.

2022. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokk.
ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!