Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik közép vagy dél-afrikai...

Melyik közép vagy dél-afrikai országba éri meg 3-4 hétre kimenni nyaralni a családdal?

Figyelt kérdés
Miket volna érdemes megnézni ott?
2022. nov. 7. 20:18
 1/7 NTBS ***** válasza:
94%
DAK-ba utazzatok el. Szép ország. És viszonylag fejlett is.
2022. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akartok látni? Várost, szafarit? Vagy körutazást? Család alatt kiket értesz: 2 éves gyereket, vagy 16 éves gyereket, vagy csak felnőtteket, netán időseket?
2022. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanzánia
2022. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
South Afrika vagy Namibia
2022. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan földrajzilag véve Közép-Afrikát, egyetlen országot sem tudnék ajánlani, ha nincs nagyon komoly utazási rutinotok vagy rengeteg pénzetek fixerekre meg az adott környék legdrágább hoteljeire. A Dél-Afrikai Köztársaság, Namíbia meg Botswana még oké lehet, de ha görög meg spanyol tengerpartokon szocializálódtatok és úgy gondoljátok, hogy éjjel részegen sétálni egy városban oké, akkor még Fokvárosban is kifiléznek, Johannesburgról vagy Durbanről nem is beszélve.
2022. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem sem jutna eszembe Afrikaban "nyaralni", bar nem tudom, hogy a kerdezö mit ert nyaralas alatt. Namibia elegge nemet befolyas alatt van, sokan beszelnek nemetül a törtenelmi mult miatt, es meg kulturaltabb. A termeszet nagyon szep, de 4 het szerintem sok lenne belöle. South Afrika szinten kulturaltabb hely, de a többi Afrikai orszagba nem mennek. 4-es voltam.
2022. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmilyen tapasztalatod nincs Európán kívüli utazással, vagy a családban kis gyerek is van, akkor én maximum Zanzibárt, Seychelles-t, vagy Mauritiust tudnám jó szívvel ajánlani.

Afrika többi része nem gyereknek vagy kezdőnek való.

2022. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!