Kezdőoldal » Utazás » Afrika » El mernél utazni egy háború...

NTBS kérdése:

El mernél utazni egy háború sújtotta Afrikai országba?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágyom rá.
2022. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A háború sújtotta régió közelébe semmi esetre sem. Egy távolabbi régióba azonos országon belül legfeljebb akkor, ha hosszú távon stabil a biztonsági helyzet ott.
2022. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen mennék. Van millió másik hely is a világon.
2022. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem is a merek vagy nem merek (nem) a fő kérdés. Sokkal inkább az, hogy nem érezném magam jól olyan helyen, ahol emberek reggel úgy kelnek fel, hogy lehet ez az utolsó napjuk. Hogy elvesztették szeretteiket, barátaikat. Rettegés minden perc. Én meg ott „havajozok” köztük, vagy közelükben.
2022. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Nem tartom magam nagyon beszarinak, de annyira bátor vagy vakmerő azért nem vagyok, hogy háború sújtotta övezetbe utazzak. Pedig vannak olyan országok és azon belül olyan régiók, amelyek tényleg az afrikai kultúra bölcsőinek és legfontosabb helyszíneinek számítanak, és én is nagyon szívesen ellátogatnék egyszer oda. Például ilyen Észak-Etiópiában Akszúm városa, vagy Kelet-Maliban Gao. Sajnos viszont pont ezeken a helyeken zajlik polgárháború már évek óta...
2022. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz.
2022. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 17-ben Guineában jártam már akkor is necces volt a helyzet, de kvázi-háborús övezetben csak Afrikán kívül jártam, Irakban. Utazóként egyébként jellemzően maximum frusztráló, az aktív műveleti területeket úgyis kerüli az ember, azon kívül meg csak leromlott infrastruktúrát meg rettenetesen sok katonai ellenőrzőpontot és ezzel járó adminisztratív szopást jelent egy háború.
2022. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Afrika: nagybetű (tulajdonnév); afrikai: kisbetű (nem tulajdonnév)
2022. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 franciasrac ***** válasza:
100%
Szomália 🥰🥰
2022. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hogy akarnek-e, mas kerdes.
2022. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!