Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Etiópia milyen turista csaloga...

Etiópia milyen turista csalogató látványosságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
2 hetes kirándulás alatt miket lehet ott megnézni ha egyénileg szervezzük?
2023. febr. 5. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jó fogyókúrás "ötleteik" vannak.
2023. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gasztrómia,természetbeli látványosságok,szép kivárosok,fővárosban egyéb látnivalók.

Ilyenekre gondoltam

2023. febr. 5. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Írd be google-ba és egy CSOMÓ ajánlást fogsz kapni, sokan még élmény beszamolokat is raknak ki. Nem olyan nehéz egy ilyet leszervezni magadnak.
2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hú, én már rég készültem oda (és végül nem is jutottam el ☹️), de meglepően sok szép és érdekes dolog van. Most elsőre Lalibela és a többi keresztény emlék jut eszembe, de ha lesz időm, holnap megnézem neked a régi összegyűjtött listámat.
2023. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
A Frigyláda elég csalogatónak tűnik...
2023. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Etiópia dugig van látnivalóval, keress pár top 25-ös listát, aztán válogasd össze azokat, amelyek neked szimpatikusak. Két hét nagyjából semmire nem elég. Az ország hatalmas, a közlekedés pedig igen lassú, ne hasonló tempóval számolj, mint Európában.


Amúgy meg ha nem jártál még fejlődő országban, akkor ne ezzel kezdj, annak kicsit erős.

2023. febr. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondar, Bahir Dhar, Lalibella, Axum, Tigray regio szikla templomai, Afar regio (Erta Ale), Harrar, Simien NP, Bale NP, van meg Omo volgye is de az egy human Zoo, oda nem mentem el. Kb millio erdekes dolog.
2023. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
9%
Lakosság, Tájak. Épületek.
2023. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rszarvas válasza:
Úgy tudom az ottani magyar konzulátusról ketten hazaszöktek a közelmúltban. ez azért elég beszédes. És ma hallottam egy magyar lányról, akit kishíján elraboltak a reptérről. Ha izgalmakat keresel, hajrá. De csak olyan telefont és laptopot vigyél, amit nem bánsz, ha ellopnak.
2023. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!