Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik légitársasággal érdemes...

Melyik légitársasággal érdemes Dél-Afrikába repülni? Milyen ár számít jónak? A reptéren nagyon vigyázni kell?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok, beszámolók.
2010. okt. 14. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem south african airlines-al érdemes oda menni... Bár olcsó nem lesz.. Viszont én élveztem a velük való repülést, még ha 10 óra is volt :)
2010. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Minden reptéren vigyázni kell :-)

Ha a közbiztonságra gondolsz, akkor Dél-Afrikában ne csak a reptéren vigyázz nagyon, hanem mindig mindenhol. Európai aggyal elég nehéz felfogni az ottani viszonyokat. Talán ha már töltöttél el egy kis időt Kolumbiában...

HajDoktor

2010. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pub ***** válasza:
Air France al. a repteren nincs semmi különös, nekünk ket het alatt az orszagban sem lett bajunk, de JO burg ra zat mondjak a helyiek jobb nem menni. mi az orszag nyugati reszen es kozepen voltunk.
2012. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!